Ana SayfaAnalizAlt Coin Analizleri (Ekim 2022)

Alt Coin Analizleri (Ekim 2022)

-

Telegram kanalımızdan gelen talepler üzerine çok kısa grafikleri analiz ediyoruz.

WAVES Coin Analiz

Uzun süredir düşeni kıramamış. 3,65 üstünde günlük kapanış yapar ise kırmış olacak. Fakat bunun için bir emare göremiyorum. Sürekli Spottan satış baskısı devam ediyor. Açık faiziler hala yüksek. Fonlama ise negatif. CVD de ise iç açıcı görünmüyor. 3,05’i kaybeder ise 2,20 desteğine inecektir.

Genel yorum: İçeride olanların beklemesi en mantıklısı. Boğa günlerinde bekleneni verme potansiyeli var. Yeni girecekler için düşeni kırmasını beklemeyi öneririm. Kıramaz ise belirttiğim destekleri takip edin.

RUNE Coin Analiz

Uzun süredir kıramadığı düşen trendi kırmış ve retestini yapmış. Şu an tek eksiği hacim. Açık faizler orta düzeyde. Fonlama pozitif. Takip edilmesi gereken destek 1,27. Burayı aşağı kırar ise yapı bozulur. İlk hedefi piyasa iyi gider ise 2,5. CVD ise yataya geçmiş.

Genel Durum: Erken yakalasaydım düşeni kırdığında mutlaka alırdım. Şu an tam ortada. Biraz izlemek lazım. Yatayda gider ise yukarıyı mutlaka deneyecektir.

OXT Coin Analiz

Uzun süredir bekleneni veremeyen coinlerden biri. Şu an yatay destek noktasında ve tarihinde bu noktaları görmemiş. 0,08 desteği kaybedilir ise 0,055’e serbest düşüş ile inecektir. Eğer yeterli hacim gelir ise ilk direnç 0,15’de. Spot CVD spotta satış baskısı olduğunu gösteriyor.

Genel yorum: Hareketi izlenmeli. Grafik çok güven vermiyor.

ONT CoinAnaliz

Bu arkadaşta düşeni kıramamış. Yatay destek de tutunmaya devam ediyor. 0,22’i kaybedilir ise 0,17’yi görebiliriz. Güzel günlerin gelebilmesi için düşeni kırmaı. 0,255’in üstünde günlük kapamış lazım. Açık faizler çok yüksek ve short ağırlıklı. Fonlama negatif. CVD ise spottan satış baskısı olduğunu gösteriyor.

Genel durum: Eskiler için beklemekten başka bir şey öneremem. Yeni girecekler düşeni kırmasını beklemeli.

BNB Coin Analiz

Uzun süredir gördüğüm en iç açıcı grafik. CZ gerçekten BNB’yi yürütmekte kararlı. Özellikle yakınlara devam etmesi en büyük ispatı. 250 bandı çok büyük destek. Burayı kırar ise 213’lere inme ihtimali var. Açık faizler hacmine göre düşük. Fonlama pozitif. CVD ise muhteşem. Spottan sürekli alımlar görünüyor. Bence büyük bir hareket öncesinde. Eğer buradan bir hype yapar ise 530’a kadar gitme ihtimali mevcut. Bunun için olmaz ise olmaz BTC’nin en azından yatayda durması

Genel Yorum: BNB’nin ileride (Ama ileride) ETH ile yarışacağını düşünenlerdenim. Olurda 250’ye iner ise değerlendirilebilir. Yakın stop şart.

AAVE Coin Analiz

AAVE majör düşeni kırmış ve retestini yatmış. Şu an piyasanın vereceği yönü bekliyor gibi. Şunu belirtmek isterim ki açık faizler yükselişten sonra yataya geçtiğinde düşmeye başlar ise longlar kapanıyor demektir. Buradan tekrar düşen kanalı test etme ihtimali var. BTC’nin durumu takip edilmeli. 78 ve 70 bölgesi güçlü destekler. 70 altına iner ise tekrar düşen kanalın içine girer ve bu çıkış fake denir. Açık faizler makul. Fonlama yeni negatife geçmiş. CVD spotta yatay. Eğer marjin düşmeye başlar ise ve CVD biraz daha yükselir ise ufak bir ralli yapabilir derim.

Genel Durum: 78 desteğine inmesini beklerim. Bu esnada Marjin CVD düşerken Spot CVD yükselir ise kesişim noktalarını takip edin. Burada sert tepki alabilir.

SOL Coin Analiz

Sol’da düşeni kırmış. Hatta Düşen de uzun bir test yapmış ve kanal altına kalıcı inmemiş. Şu an pozitif görünüyor. Piyasanın yönünü bekliyor muhtemelen. Bunda da AAVE’deki durum var. Açık faziler düşmüş fakat fiyat yatayda kalmış. Bu tür durumlarda aşağı retest beklenebilir. Fonlama pozitif fakat sıkça değişiyor. CVD ise yükselişte. 26,12 büyük destek. Günlükte kırar ise 15’e kadar yolu açık. 34’ü kırar ise 41’e kadar gidebilir.

Genel durum: Piyasanın yönü beklenip eğer aşağı test eder ise 26’lardan yakın stoplu alınabilir. 34’ü günlükte kırar ise yine denenebilir. Şu an fiyat tam ortada. Girecekseniz belirttiğim alanlardan girin.

COMP Coin Analiz

Uzun süre akümüle olmuş bir COMP görüyoruz. Şu an minör düşeni kırmaya çalışıyor. Eğer 55 üstü günlük kapatır ise kırmış olacak. 48’de büyük bir destek var. Açık faziler düşük. Spot CVD ise yatayda fakat talepkar. Fonlama maalesef negatif. Bu görüntü bana düşeni kıramayacak hissi veriyor.

Genel durum: 48’i bekleyin derim. Oradaki kalabilir ise denenebilir. Eğer düşeni kırar ise; Ki hacim gelmesi gerekir. Oradan da mutlaka denenebilir.

DOT Coin Analiz

Şu an güzel yakalanmış bir coin görüyorum. DOT düşeni kırmaya çok yakın. 6,60 üstü günlük kapanışta düşeni kırmış olacak. Açık faizler düşmüş fakat fiyat yatayda. Bu biraz endişe verse de Fonlamanın pozitife dönmesi umutlandırıyor. Eğer burayı kıramaz ise 4,90 ve 4,40 destekleri. Spot CVD ise git gide yükseliyor. Burayı kırar ise 10 USD ye gidecek bir rallli yaşayabilir.

Genel Durum: Buradan bir miktar yakın stoplu alırım. Düşeni kıramaz ise destek noktalarındaki tepkiye bakılır.

LINK Coin Analiz

Minör düşeni kırmış fakat yatayda gidiyor. Trend desteği 5,90 ve Fib desteği ise 5,5’de. Link piyasa yönünün belirlenmesini bekliyor. Yeteri kadar hacim girmemiş henüz. Açık faziler orta düzeyde. Fonlama pozitif. Spotta ise yeterli alım gelmiyor. Olurda yukarı yönlü bir BTV hareketi gelir ise ilk direnci 8,90.

Genel Durum: Testere modda giriyor. Girecek olanlar takip etmeli. Alt destekte veya geçer ise dirençte girilmeli. Şu an her iki yöne de gidebilir. Ben trend desteğini test edeceğini düşünüyorum.

KDA Coin Analiz

Sürekli düşen coinlerden biri. Özellikle Madenciler satış baskısı oluşturuyor. Hash rate ise gitgide düşüyor. Madenciler umudunu kesmiş olmalı. Ekibin bir an önce birşeyler yapması lazım.

Şu an destekte fakat aşağı inmesi diyemiyorum. Yeni bir coin olduğu için nerede durabileceğini anca tahtadan bakabildim. Yoğunluk 0,72’lerde. Alt destek olarak alabiliriz. İlk direnç ise 1,83’de. Açık faziler yüksek, fonlama pozitif. Spot cvd ise düşmeye devam ediyor.

Genel Durum: Elinde olanlar mutlaka beklemeli. Girmek isteyenler ise haberlerini takip etsin. Eğer bir güncelleme vs olur ise yükseliş görebiliriz. Ama ben uzak duruyorum.

ACH Coin Analiz

Minör düşeni kırmış ve test etmiş. 1655 direncini ise geçememiş. Geçseydi sonraki direnci 1892 olacaktı. 978 ise en güçlü direnci. Burayı kırar ise ineceği yer 734 bandı olacaktır.

Açık faizler düşmüş. Fonlama ise pozitif. Dikkatimi çeken ise marjinden yükseltip spottan malı boşaltmışlar. Klasik hareket.

Genel durum: Girmek isteyen desteği beklemeli. Buradan yükselebilmesi için en azından yatayda hareket etmesi lazım.

GRT Coin Analiz

Şimdi bir konuda anlaşalım. Şu duruma kapılmıyoruz. Bir coin çok düştü buradan çıkar diyebilmemiz için sadece çok düşmesi yetmez. Hacim, Fonlama, Açık faiz, CVD gibi göstergelere bakılır. Daha önce GRT’nin insanları nasıl zarara uğrattığını unutmadan devam ediyorum. Şu an minör düşeni kırmaya çalışsa da hacim desteklemiyor. Açık faziler yükselilyor. Fonlama negatif. Spottan ise alımlar yapılmaya başlamış. 0,10 ve 04 güçlü direnç. 0,07 ise güçlü destek.

Genel durum: Ben alım için minör düşeni kırmasını beklerdim.

 

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

GEÇMİŞ MAKALELER

Bitcoin ETF Nedir? Ne İşe Yarar? Bitcoin’deki Fiyat Artışları Üzerinde ETF’lerin Etkisi

Günümüzde dijital varlıkların yükselişiyle birlikte, kripto para piyasası da büyük ilgi görmektedir. Bitcoin gibi önde gelen kripto paraların popülaritesi arttıkça, yatırımcılar da bu alana yönelmekte...

SEC, Kripto Paraları Hangi Sebeplerle “Menkul Kıymet” İlan Ediyor?

Son zamanlarda kripto paralarla alakalı Sec menkul kıymetler değerlendirmeleri hakkında haberler çok gündem almaya başladı. Peki nedir bu menkul kıymet meselesi? Evvela tanımıyla başlayalım. Menkul...

Vaiot Coin İncelemesi, Vaiot Coin Nedir?

Vaiot Coin (VAI), işletmeler ve bireysel tüketiciler için otomatikleştirilmiş hizmetler ve işlemler sağlamak üzere bir blok zinciri tabanlı AI Asistanları ve zincir üstü Akıllı Sözleşmeler...

Mayıs Ayında Kilidi Açılacak Altcoinlerin Listesi

ThorChain (RUNE): Piyasa Değeri: 348,81 milyon dolar Token Kilidi Açma Miktarı: 3,02 milyon dolar (piyasa değerinin %0,87’si) Tarih: 20 Mayıs 2023 Braintrust (BTRST): Piyasa Değeri: 102,66...

Popüler Makaleler