Ana SayfaAnalizAstar Network, ASTR Coin Analiz (Ağustos 2022)

Astar Network, ASTR Coin Analiz (Ağustos 2022)

-

ASTR Coin Analiz ‘i yapacağız ama önce Astar Network’u tanıyalım.Astar Network, Polkadot üzerinde Ethereum, WebAssembly ve ZK Rollups gibi katman 2 çözümlerini destekleyen bir dApp merkezi. Astar, birden fazla blok zinciri ve sanal makineyi destekleyecek çok zincirli bir akıllı sözleşme platformu olmayı hedefliyor.

Bunun yanında Astar Network, Web3.0 için ölçeklenebilir ve birlikte çalışabilir bir altyapı tasarlıyor. Astar Network, Parity’nin Substrate çerçevesi ile oluşturulduğundan, aynı zamanda ölçeklenebilir bir akıllı sözleşme platformu olarak da işlev gören gelecekteki bir Polkadot parachain olabilir.

ASTR yi FTM nin ilk dönemlerine benzetiyoruz. Geleceği çok parlak. 449 Bin Hodler var. Bu yıl Listelendi. Toplamda 7 Milyar arzı var ve daha da arttırılabilir. 3,43 Milyar adeti dolaşımda.

Kaynak: subscan.io
9 Ve 24 Ağustos’ta yüksek transfer işlemleri mevcut.

21 Ağustos’ta “Günlük Aktif Hesap & Yeni Oluşturulan Hesap” sayısında yüksek bir artış var

Arz Grafiği

Arz Nisan ayında 1 Milyardan 3 Milyar adet çıkartılmış. Demek ki bizler hariç herkes Luna düşüşünü biliyormuş. Şimdi gelin buna saldırı vs diyin. Hepsi planlı olduğu detaylara indikçe ortaya çıkıyor. Gelelim artım oranı çok değil mi diyeceksiniz? Evet yüksek fakat bir oyun coininden bahsetmiyoruz. Köprüleri birbirine bağlayan bir network den bahsediyoruz. Elbette hayatta kalabilmek için ve maliyetlerini karşılayabilmek için bir miktar sürüm kaçınılmaz. Ayrıca çekirdek yatırımcılarında kiliti açıldığında dolaşıma giriyorlarve herkes gibi onlarda kar almak istiyor.

Not: Çekirdek fiyatından X100 yapan bir coinden bahsediyoruz.

Market CAP

ATH’ında 840 Milyon MCAP’e ulaşan ASTR şu an 140 M bandında yatay destekte.

Kaynak : coinmarketcap.com

Trend Anallizi

 

Listelendikten sonra 0,32 ile ATH yaptı ve düzeltme ile 0,042’ye kadar indi. Şu an 0,037 destek noktası. Buradan aşağı kırar ise BTC’nin tepki aldığı yer önemli olacak. Çünkü coin çok yeni ve daha önce daha aşağı bölgeler inmediği için nerede tepki alacağını bilemiyoruz.

Teknik Durum

Açık Faizler tüm Borsalarda 75Milyon USD. 140 M USD MCAP olan bir coin için rakam yüksek. İyi tarafı ise spotta Margine göre daha fazla talep görüyor. Burada en azından destek oluşturacağı umudumuzu koruyoruz. Fonlama oranları pozitif. Hacim ve fiyat doğru orantıda.

ASTR Coin Analiz ‘inden genel bir kanı çıkaracak olursak: Kendi ağı olan bir coin. Her ne kadar şu an bekleneni karşılamasa da orta vade de iyi yerlere geleceğini düşünebiliriz.

1 Yorum

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

GEÇMİŞ MAKALELER

Bitcoin ETF Nedir? Ne İşe Yarar? Bitcoin’deki Fiyat Artışları Üzerinde ETF’lerin Etkisi

Günümüzde dijital varlıkların yükselişiyle birlikte, kripto para piyasası da büyük ilgi görmektedir. Bitcoin gibi önde gelen kripto paraların popülaritesi arttıkça, yatırımcılar da bu alana yönelmekte...

SEC, Kripto Paraları Hangi Sebeplerle “Menkul Kıymet” İlan Ediyor?

Son zamanlarda kripto paralarla alakalı Sec menkul kıymetler değerlendirmeleri hakkında haberler çok gündem almaya başladı. Peki nedir bu menkul kıymet meselesi? Evvela tanımıyla başlayalım. Menkul...

Vaiot Coin İncelemesi, Vaiot Coin Nedir?

Vaiot Coin (VAI), işletmeler ve bireysel tüketiciler için otomatikleştirilmiş hizmetler ve işlemler sağlamak üzere bir blok zinciri tabanlı AI Asistanları ve zincir üstü Akıllı Sözleşmeler...

Mayıs Ayında Kilidi Açılacak Altcoinlerin Listesi

ThorChain (RUNE): Piyasa Değeri: 348,81 milyon dolar Token Kilidi Açma Miktarı: 3,02 milyon dolar (piyasa değerinin %0,87’si) Tarih: 20 Mayıs 2023 Braintrust (BTRST): Piyasa Değeri: 102,66...

Popüler Makaleler