Ana SayfaAnalizCardano ($ADA) güçlü bir yükseliş yapabilir mi?

Cardano ($ADA) güçlü bir yükseliş yapabilir mi?

-

Bazı işaretler, Cardano’nun güçlü bir geri dönüş yapabileceğini gösteriyor. Boktan bir eylül sonrası, ekim girişi güçlü BTC hareketinden sonra altcoinler hareketlenirken, ADA onlara göre daha ağır kaldı. $ADA daha yavaş bir toparlanma yoluna girmiş görünüyor.

2-) Kritik 2$’lık desteği elinde tutan $ADA, büyük bir nefes aldırdı. Fiyat cephesinde, Cardano yükselmek için mücadele ediyor gibi görünse de, ekosistem merkezli gelişmeler ve güçlü metrikler arasında daha güçlü bir şekilde geri gelebileceğine dair ince işaretler var.

3-) 2021 Cardano Zirvesinde (IOHK), Cardano’nun stablecoin platformu ve ağın uzun zamandır beklenen stablecoin Djed’in resmi yayıncısı olarak ödeme ağ geçidi platformu COTI ile bir ortaklık duyurdu.

4-) Coti için, Coinbase Huobi ve crypto.com dahil olmak üzere birkaç borsadaki listelerin yanı sıra bu ortaklık, altcoin için fiyat artışını tetikleyen bir katalizör görevi gördü.

5-) #COTI, son birkaç gün içinde hacim artışı görürken, genellikle daha yüksek hacimlere sahip olan #Cardano, çöküşten sonra aynı şekilde bir düşüş eğilimi gördü. Ayrıca, Defi likidite protokolü MELD, Cardano ağında altın destekli bir stablecoin piyasaya sürmeye hazırlanıyordu

6-) Hem djed hemde Meld’in altın destekli stabil coini #ADA sahipleri için ticareti daha da erişebilir hale getirmeyi amaçlıyor. Djed’in platforma göre özellikleri arasında üst ve alt sınır bakımı, piyasa çöküşleri durumunda sağlam tasarım, rezerv tahliyesini mümkün olmaması.

7-) Ayrıca Cardano’dan David Taylor, Nijerya’nın en büyük mobil ağı Tingo Mobile ile yeni ortaklığın duyurusunu paylaşırken, MELD, Tingo ve Cardano arasındaki ortaklığın milyonlarca aktif aboneye kripto hizmetleri getirebileceğini de vurguladı.

8 -) Buda #Cordano’nun ülkeye benimsenmesini artıracak ve Nijerya genelinde yaklaşık 9 milyon müşteriyi Cordano’ya getirecektir.

10-) Bunun yanı sıra holderlar artıyor ama karlılık azalıyor. Kar edenlerin sayısı ITB’nin para giriş ve çıkışlarına göre %72’ye düştü. Eylül ayında çoğu ay yeşil geçse bile #btc sert hareketleri ile zararla kapattı.

11-) ancak bu durum #ada sahiplerini caydırmadı. Aslında, ITB verileri, ADA Hodlers sayısının bu ay toplam 5,62 milyar ADA hacmine sahip 245,6 bin adreslik yeni bir ATH’ye ulaştığını gösterdi.

12-) Böylece, görünüşte kârlar ve yatırım getirisi azalırken, #ADA sahipleri zeminlerini korudu. Bununla birlikte, ADA’nın RSI’si, makul fiyat kazanımlarının yanı sıra bir toparlanma gerçekleşiyor, $ADA, daha büyük pazarın toparlanmaya devam etmesi koşuluyla, geri dönüş yapabilir

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

GEÇMİŞ MAKALELER

Bitcoin ETF Nedir? Ne İşe Yarar? Bitcoin’deki Fiyat Artışları Üzerinde ETF’lerin Etkisi

Günümüzde dijital varlıkların yükselişiyle birlikte, kripto para piyasası da büyük ilgi görmektedir. Bitcoin gibi önde gelen kripto paraların popülaritesi arttıkça, yatırımcılar da bu alana yönelmekte...

SEC, Kripto Paraları Hangi Sebeplerle “Menkul Kıymet” İlan Ediyor?

Son zamanlarda kripto paralarla alakalı Sec menkul kıymetler değerlendirmeleri hakkında haberler çok gündem almaya başladı. Peki nedir bu menkul kıymet meselesi? Evvela tanımıyla başlayalım. Menkul...

Vaiot Coin İncelemesi, Vaiot Coin Nedir?

Vaiot Coin (VAI), işletmeler ve bireysel tüketiciler için otomatikleştirilmiş hizmetler ve işlemler sağlamak üzere bir blok zinciri tabanlı AI Asistanları ve zincir üstü Akıllı Sözleşmeler...

Mayıs Ayında Kilidi Açılacak Altcoinlerin Listesi

ThorChain (RUNE): Piyasa Değeri: 348,81 milyon dolar Token Kilidi Açma Miktarı: 3,02 milyon dolar (piyasa değerinin %0,87’si) Tarih: 20 Mayıs 2023 Braintrust (BTRST): Piyasa Değeri: 102,66...

Popüler Makaleler