Ana SayfaHaberlerCosmos 2.0, Cosmoverse 2022'de Duyurulabilir

Cosmos 2.0, Cosmoverse 2022’de Duyurulabilir

-

Bir önceki analizimizde test edeceği seviyeyi ~11$ ve 23$ üzeri kalıcılık beklediğimizi öngörmüştük fakat 2 günde %40 bir yükseliş yaşadı.

Önceki analizimize buradan göz atabilirsiniz.

Cosmos, Atom Coin Analiz (Eylül 2022)

Fakat Frends Validator tweeti hareketi erkene çekti, Frens Validator ekibinin resmi Twitter hesabından paylaştığı duyuruya göre Cosmos 2.0 tasarımı 28 Eylül’de Kolombiya’nın Medellín kentinde duyurulacak.

Cosmos 2.0 Paneli, Cosmos (ATOM) kurucu ortağı Ethan Buchman, strateji lideri Sam Hart, Agoric Zaki Manian’ın kilit figürü; popüler YouTube etkileyicisi Cryptocito, tartışmanın moderatörü olacak.

Cosmoverse 2022, girişimciler, Web3 geliştiricileri, meraklılar, öğrenciler, katkıda bulunanlar ve dApp sahipleri için Cosmos merkezli en büyük etkinliktir.

Konferans gündemine Osmosis DEX, Mars Protocol, OmniFlix, Loop Finance ve Composable Finance protokollerinin ev sahipliğinde yan etkinlikler eşlik edecek.

ATOM %40 yükselerek beş haftanın en yüksek seviyelerine yükseldi. Cosmos 2.0, önde gelen çapraz blok zincir ekosistemi Cosmos’un (ATOM) işlevselliğini, birlikte çalışabilirliğini ve genel mimarisini yeniden gözden geçirmeye hazırlanıyor. Bu duyuru, piyasadaki düşüş eğiliminin ortasında gerçekleşen ATOM fiyatının şaşırtıcı bir şekilde yükselmesine katkıda bulunan faktörler arasında olabilir.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

GEÇMİŞ MAKALELER

Bitcoin ETF Nedir? Ne İşe Yarar? Bitcoin’deki Fiyat Artışları Üzerinde ETF’lerin Etkisi

Günümüzde dijital varlıkların yükselişiyle birlikte, kripto para piyasası da büyük ilgi görmektedir. Bitcoin gibi önde gelen kripto paraların popülaritesi arttıkça, yatırımcılar da bu alana yönelmekte...

SEC, Kripto Paraları Hangi Sebeplerle “Menkul Kıymet” İlan Ediyor?

Son zamanlarda kripto paralarla alakalı Sec menkul kıymetler değerlendirmeleri hakkında haberler çok gündem almaya başladı. Peki nedir bu menkul kıymet meselesi? Evvela tanımıyla başlayalım. Menkul...

Vaiot Coin İncelemesi, Vaiot Coin Nedir?

Vaiot Coin (VAI), işletmeler ve bireysel tüketiciler için otomatikleştirilmiş hizmetler ve işlemler sağlamak üzere bir blok zinciri tabanlı AI Asistanları ve zincir üstü Akıllı Sözleşmeler...

Mayıs Ayında Kilidi Açılacak Altcoinlerin Listesi

ThorChain (RUNE): Piyasa Değeri: 348,81 milyon dolar Token Kilidi Açma Miktarı: 3,02 milyon dolar (piyasa değerinin %0,87’si) Tarih: 20 Mayıs 2023 Braintrust (BTRST): Piyasa Değeri: 102,66...

Popüler Makaleler