Ana SayfaAnalizDexGame, DXGM Coin Analiz (Eylül 2022)

DexGame, DXGM Coin Analiz (Eylül 2022)

-

DexGame, DXGM coin analiz,  tamamen Türk çekirdek ekibinin oluşturduğu bir Metaverse coini. Tokenler Ethereum ağında basılmış ve sadece MexC borasında listelenmektedir.

CMC ekibi projenin dolaşımdaki arzını doğrulayamamış. Buna rağmen projenin kendi beyanıyla rapor edilen Dolaşımdaki arz %10 102,492,011 adet. Toplamda 1 Milyar adet.

Teknik Makalesinin Google Türkçe dil desteği olduğundan okumayacağım size buradan okuyabilirsiniz.

whitepaper.dexgame.io/team-and-collaborations

Bir önceki analiz de kısaca ve kibarca yeterli şartlar oluşmadığı için analiz edemeyeceğimizi söylemiştik. altcoingraf.com/dxgm-dexgame-analiz-agustos-2022 Aslında hala analize müsait değil ama istek artınca ufak detaylara da göz attık.

Cüzdanlarına göz atalım.

Kaynak Etherscan.io DexGame cüzdanları

Henüz bir balinası yok. %71’i sözleşme cüzdanlarında Geri kalanın %22’si Mexc borsasında. Fakat sözleşme cüzdanlarında en baştaki adreste şöyle bir durum var. Bundan yaklaşık ~7 gün önce dolaşan arza bu sözleşme cüzdanından token sürülmüş. Giden yer MEXC borsası.

Kaynak EtherScan.io DXGM MEXC’ye token göndermiş
Kaynak EtherScan.io DXGM MEXC’ye token göndermiş

Eğer bu arz artırımını duyurdularsa ne ala. Yatırımcılarını bilgilendirmeleri lazım. Daha önceden duyurmadılarsa kabul edilebilecek birşey değil.

Trend Analizi

DXGM coin analiz, Çok yeni bir token olduğundan geçmişe dair pek bir grafik verisi yok. Sadece 0,33 seviyesinin bu yakın zamanda oluşturduğu güçlü bir direnç seviyesi diyebilirim. Oraya gelip o seviyeye nasıl tepki vereceğini izleyip göreceğiz.

Kaynak Tradingview.com DexGame/ Tether USD 4H Mexc, Dxgm Coin Analiz

arena.dexgame.io kısmına üye olmak istedim fakat daha dışarıdan kayıt işlemlerini açmamışlar. “Bu alan sadece özel üyelerimize ayrılmıştır. Lütfen beta sürecinden sonra tekrar deneyin.” kayıt olmak istediğinizde bu uyarıyı alıyorsunuz.

Aynı şekilde siteden uygulamasını indirdiğimizde de kayıt imkanı sağlamadığı için bir yorum yapamayacağım.

Kaynak https://dexgame.io/

 

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

GEÇMİŞ MAKALELER

Bitcoin ETF Nedir? Ne İşe Yarar? Bitcoin’deki Fiyat Artışları Üzerinde ETF’lerin Etkisi

Günümüzde dijital varlıkların yükselişiyle birlikte, kripto para piyasası da büyük ilgi görmektedir. Bitcoin gibi önde gelen kripto paraların popülaritesi arttıkça, yatırımcılar da bu alana yönelmekte...

SEC, Kripto Paraları Hangi Sebeplerle “Menkul Kıymet” İlan Ediyor?

Son zamanlarda kripto paralarla alakalı Sec menkul kıymetler değerlendirmeleri hakkında haberler çok gündem almaya başladı. Peki nedir bu menkul kıymet meselesi? Evvela tanımıyla başlayalım. Menkul...

Vaiot Coin İncelemesi, Vaiot Coin Nedir?

Vaiot Coin (VAI), işletmeler ve bireysel tüketiciler için otomatikleştirilmiş hizmetler ve işlemler sağlamak üzere bir blok zinciri tabanlı AI Asistanları ve zincir üstü Akıllı Sözleşmeler...

Mayıs Ayında Kilidi Açılacak Altcoinlerin Listesi

ThorChain (RUNE): Piyasa Değeri: 348,81 milyon dolar Token Kilidi Açma Miktarı: 3,02 milyon dolar (piyasa değerinin %0,87’si) Tarih: 20 Mayıs 2023 Braintrust (BTRST): Piyasa Değeri: 102,66...

Popüler Makaleler