Ana SayfaAnalizEos Coin Analiz (Eylül 2022)

Eos Coin Analiz (Eylül 2022)

-

Eos, Eos blok zincirinin yerel para birimidir. Madencilik ile üretilir. Eos Temmuz 2017’de listelendi. 2018 Nisan’da herşey darma duman iken 21 USD’yi görmesi büyük bir süprizdi. Toplam arzı 1 Milyar ve 999 Milyonu dolaşımda.

Cüzdan Analizi

BSC ağında çok fazla balinası var. En büyüğü BSC ağının arzının %13,19’una sahip. 22.Haziran.2022’de oluşmuş yeni bir balina. Maliyeti yaklaşık olarak 0,92$ civarı.  Bir hareket bekliyor gibi. Şuanki fiyatı 1,63$ olduğuna göre şuan bile çok büyük kârda.

Kaynak Etherscan.io

Diğer büyük cüzdanların hareketleri çok sert. Bir tanesini örnek olarak verelim. Aşağıda gördüğünüz üzere çok hızlı doldur boşalt yapabiliyorlar.

 

Arz Grafiği

Görüldüğü gibi 2018 den beri yatayda ve sadece madencilik verileri ile minör olarak yükseliyor.

Kaynak Messari.io

Market CAP

ATH 16 Milyar dolar.  Şu an 1,6 Milyar USD ile desteğin altına indi.

Kaynak Messari.io

Trend Analizi

En son yüksek değer olarak 2021 Boğa sonunda 16 USD’yi gördü. Her ne kadar zaman zaman ataklar yapsa da Aralık düzeltmesi sonrası 0,85 USD’ye kadar indi. 0,85 EN büyük alıcıların olduğu alan. Şu an is parabolik bir çıkışta.1,65 Fib direncini aşmaya çalışıyor. Aşar ise 2,4’e kadar gidecektir.Buradan düzeltme yapar ise öne 1,41’e sonra 1,1’e kadar inecektir.

Teknik Analiz

Açık Faziler kabul edilebilir düzeyde. Spot CVD ise Marjine göre daha iyi ve şaha kalkmış. Herkes EOS almaya koşuyor gib. Fonlama Pozitif fakat EOS’da volatilite çok yüksek. Buna hazırlıklı olun. Fiyat volüme trendi doğru orantıda ki bu iyi.

Isı Haritaları

Dün Yaşanan düşüşe güzel tepki verdi ve tekrar yerine geldi. Açık Longlar Shortlara göre daha yüksek. 2 USD için umut vadediyor.

Kaynak Tradinglite.com

Negatif:

  • Btc düşüşlerinde eğer bir geliştirme vs haberi yok ise sert düşüyor.
  • BSC ağında büyük balinalar var ve sert hareket gösteriyorlar.

Pozitif:

  • Madenciliği Doge kadar kolay.
  • Eylül ayında çok fazla güncellemesi var.

Genel Durum: Geçtiğimiz zamanlarda Borsa kuracağız dediler fakat sonra hiç bir şey olmadı. İnsanlar biraz çekiniyor. Eylül ayı için 8 tane güzel haberi var. Ben Olsam buralardan kademeli alır Eylül sonuna kadar tutardım.

güncellemelere coinmarketCaL‘den bakabilirsiniz.

Kaynak coinmarketCaL.com
Kaynak coinmarketCaL.com

Fırat Çivi

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

GEÇMİŞ MAKALELER

Bitcoin ETF Nedir? Ne İşe Yarar? Bitcoin’deki Fiyat Artışları Üzerinde ETF’lerin Etkisi

Günümüzde dijital varlıkların yükselişiyle birlikte, kripto para piyasası da büyük ilgi görmektedir. Bitcoin gibi önde gelen kripto paraların popülaritesi arttıkça, yatırımcılar da bu alana yönelmekte...

SEC, Kripto Paraları Hangi Sebeplerle “Menkul Kıymet” İlan Ediyor?

Son zamanlarda kripto paralarla alakalı Sec menkul kıymetler değerlendirmeleri hakkında haberler çok gündem almaya başladı. Peki nedir bu menkul kıymet meselesi? Evvela tanımıyla başlayalım. Menkul...

Vaiot Coin İncelemesi, Vaiot Coin Nedir?

Vaiot Coin (VAI), işletmeler ve bireysel tüketiciler için otomatikleştirilmiş hizmetler ve işlemler sağlamak üzere bir blok zinciri tabanlı AI Asistanları ve zincir üstü Akıllı Sözleşmeler...

Mayıs Ayında Kilidi Açılacak Altcoinlerin Listesi

ThorChain (RUNE): Piyasa Değeri: 348,81 milyon dolar Token Kilidi Açma Miktarı: 3,02 milyon dolar (piyasa değerinin %0,87’si) Tarih: 20 Mayıs 2023 Braintrust (BTRST): Piyasa Değeri: 102,66...

Popüler Makaleler