Ana SayfaAnalizGala Games, Gala Coin Analiz (Ağustos 2022)

Gala Games, Gala Coin Analiz (Ağustos 2022)

-

Gala coin Gala Games’e ait Toplam 35 Milyar arzı olan fakat daha da arttırılabilir ve bunu 7,5 Milyarı dolaşımda olan bir oyun coinidir. 2020 sonunda listelenmiştir.

Gala Games, her biri oyunculara NFT’ler aracılığıyla oyun içi öğelerin gerçek sahipliğini sağlayan blok zinciri destekli oyunlar yaratan bir platformdur. Gala Games’in ana fikri, kapıları sonuna kadar açmak ve oyunculara hak ettikleri kontrolü geri vermektir. Çok Poüler oyunları var.

GALA coin, Gala Games ekosisteminin üyeleri için ödeme sistemidir. Oyun içi ödemelere ek olarak, oyuncular oyun içi öğeler satın almak ve oyun içi ödüller almak için GALA coin kullanabilirler.

Dolaşımdaki Arz

Arzı 2020 Sonundan beri aynıdır. Bir çok coin gibi düzeltmelerde dolaşımdaki coinin artmaması bize kötü niyetli olmadıkları izlenimi vermiştir.

Kaynak : Messari.io
Kaynak : Messari.io

Market Cap

Kasım ayında gerçekleşen ATH ile paralel ATH yapmış ve 5 Milyar dolara kadar çıkmıştır. Şu an 400 Milyon USD bandındadır.

Trend Analizi

 

Gala Bildiğiniz gibi 2021 kasım ayında 0,80 USD’ye ulaşarak ATH yaptı ve BTC’nin düzeltmeye girmesi ile büyük bir düşüş yaşayarak 0,049 USD’ye kadar büyük bir düşüş yaşadı.

Şu an Yatayda 0,049-0,054 aralığında geniş bir desteği var. İlk büyük direnci ise 0,075 ve sonrası 0,095 USD. Henüz trende girmedi.

Teknik Analiz

Açık faziler çok yüksek. Neden? Market Cap 400 Milyon USD iken açık faizin 600 Milyon USD de olması açık pozların çok yüksek olduğu anlamına gelir. Ne tarafın ağır bastığına Isı haritalarında bakıp anlayacağız. Spot CVD istediğimiz seviyede değil. Henüz küçük yatırımcılar alımlara başlamamış gözüküyor. Fonlama oranları ise pozitif.

Isı Haritaları

Açık Faizlerin neden yüksek olduğu burada daha net anlaşılıyor. Çok yüksek miktarda açık long pozu var. 0,030 bandında likidite oluyor. Görüşümüz BTC yukarı arttığında GALA nın sert sıçrayışlar yapacağı yönünde.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

GEÇMİŞ MAKALELER

Bitcoin ETF Nedir? Ne İşe Yarar? Bitcoin’deki Fiyat Artışları Üzerinde ETF’lerin Etkisi

Günümüzde dijital varlıkların yükselişiyle birlikte, kripto para piyasası da büyük ilgi görmektedir. Bitcoin gibi önde gelen kripto paraların popülaritesi arttıkça, yatırımcılar da bu alana yönelmekte...

SEC, Kripto Paraları Hangi Sebeplerle “Menkul Kıymet” İlan Ediyor?

Son zamanlarda kripto paralarla alakalı Sec menkul kıymetler değerlendirmeleri hakkında haberler çok gündem almaya başladı. Peki nedir bu menkul kıymet meselesi? Evvela tanımıyla başlayalım. Menkul...

Vaiot Coin İncelemesi, Vaiot Coin Nedir?

Vaiot Coin (VAI), işletmeler ve bireysel tüketiciler için otomatikleştirilmiş hizmetler ve işlemler sağlamak üzere bir blok zinciri tabanlı AI Asistanları ve zincir üstü Akıllı Sözleşmeler...

Mayıs Ayında Kilidi Açılacak Altcoinlerin Listesi

ThorChain (RUNE): Piyasa Değeri: 348,81 milyon dolar Token Kilidi Açma Miktarı: 3,02 milyon dolar (piyasa değerinin %0,87’si) Tarih: 20 Mayıs 2023 Braintrust (BTRST): Piyasa Değeri: 102,66...

Popüler Makaleler