Ana SayfaAnaliz$GMT $APE $WAPX Coin Analizleri (Ekim 2022)

$GMT $APE $WAPX Coin Analizleri (Ekim 2022)

-

GMT Coin Analiz

Son 6 aydır popüler olan Move to Earn projesi GMT’nin resmini çekelim. 6 Milyar arzın 600 Milyonu dolaşımda ve uzun süredir dolaşıma coin girmemiş. Özellikle GST’nin fiyatının düşmesi ile popülerliği azalıyor. 2000 USD’ye alınan NFT ler 50 USD’lere düştü. Projeye çok fazla öfke var.

Trend ve Teknik.

Şu an güçlü destek bölgesi olan 0,60’larda tutunuyor. Kaybederse 0,31’e inecektir. 0,80 ise güçlü direnç bölgesi. Açık faziler yüksek. Short pozlar çok fazla. 140 M USD toplam pozun 98 Milyonu short. Eğer shortlar patlar ise 2 USD’ye kadar Hype olabilir fakat BTC’nin bu gidişinde olacağını sanmıyorum. Longlar patlar ise 0,30’lara ineriz. Spot CVD düşüş eğiliminde. Fonlama ise negatif.

Genel durum: Son dönemlerde kullanıcılarını rahatlatmak için bir çözüm arayışı içindeler. Özellikler dolaşımda fazla coinin olmaması daha işlerinin bitmediğini hissettiriyor. Eğer ekip düzgün bir yol haritası belirleyip kullanıcıları mutlu edebilir ise tekrar bir HYPE görebiliriz. 0,59’da gün kapanışında stop olmak kaydı ile 0,60’lardan denenebilir. 0,80’de kar alınır.

Ape Coin Analiz

Son günlerde çıkan haberler ile sarsılan APE’nin toplam arzı 1 Milyar. 306 Milyonu dolaşımda ve düzenli dolaşıma coin sokuluyor.

Trend ve Teknik

Grafik apaçık ortada. Sanki haber önceden biliniyormuş ve MM’leri aksiyon almış. Maalesef şu an 3’lere kadar yol görünüyor. Orda da duramaz ise Isı haritalarında 2,10’a kadar alımlar gözüküyor.

Teknikde de Short pozları birikmiş. Açık faizler yüksek. 98 Milyon USD’nin 62 Milyonu shortta. Eğer beklenmedik şekilde yükseliş gelir ise Shortların patlaması ile 7,5’a kadar çıkarız. Longlar patlar ise 3’e kadar ineriz.

Genel Durum: Elinde olanlar sabırla beklesin. Yatırım yapacaklar illa alacaklar ise 3’deki durumuna baksın. 2,10’a gelir ise her türlü girilir.

WAXP Coin Analizi

Toplam 4 Milyar arzın 2,2’si dolaşımda ve düzenli dolaşıma coin giriyor.

Teknik ve Trend

Şu an düşüşte. 0,075’de direnci var. Kırar ise 0,054’de sert alıcılar var. Şu an bir çoğu coinde olduğu gibi yükseliş emareleri göremiyoruz.

Açık faziler düşük. Spotda ciddi mal toplanıyor ve fonlama pozitif. Burada ciddi mal toplandığını anlayabiliriz. İleride bir haberi gelebilir ve fiyatlanma başlayabilir.

Genel durum: 0,075’de alım yapar ve durumu beklerim. Bunun altında günlükte stoplarım. TP noktası 0,13.

 

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

GEÇMİŞ MAKALELER

Bitcoin ETF Nedir? Ne İşe Yarar? Bitcoin’deki Fiyat Artışları Üzerinde ETF’lerin Etkisi

Günümüzde dijital varlıkların yükselişiyle birlikte, kripto para piyasası da büyük ilgi görmektedir. Bitcoin gibi önde gelen kripto paraların popülaritesi arttıkça, yatırımcılar da bu alana yönelmekte...

SEC, Kripto Paraları Hangi Sebeplerle “Menkul Kıymet” İlan Ediyor?

Son zamanlarda kripto paralarla alakalı Sec menkul kıymetler değerlendirmeleri hakkında haberler çok gündem almaya başladı. Peki nedir bu menkul kıymet meselesi? Evvela tanımıyla başlayalım. Menkul...

Vaiot Coin İncelemesi, Vaiot Coin Nedir?

Vaiot Coin (VAI), işletmeler ve bireysel tüketiciler için otomatikleştirilmiş hizmetler ve işlemler sağlamak üzere bir blok zinciri tabanlı AI Asistanları ve zincir üstü Akıllı Sözleşmeler...

Mayıs Ayında Kilidi Açılacak Altcoinlerin Listesi

ThorChain (RUNE): Piyasa Değeri: 348,81 milyon dolar Token Kilidi Açma Miktarı: 3,02 milyon dolar (piyasa değerinin %0,87’si) Tarih: 20 Mayıs 2023 Braintrust (BTRST): Piyasa Değeri: 102,66...

Popüler Makaleler