Ana SayfaAnalizHelium, HNT Coin Analiz, Solana ve Helium İşbirliği, Ayrıca Sende mi Brütüs?

Helium, HNT Coin Analiz, Solana ve Helium İşbirliği, Ayrıca Sende mi Brütüs?

-

Helium , HNT projesi Nesnelerin interneti üztüne kurulmuşbir blokchain projesidir. Aynı zamanda madencilik ile bu coini kazıyabiliyorsunuz. Haziran 2020 de listelendi. Toplam Arzı 223 Milyon ve 125 Milyonu dolaşımda.

Proje bana göre muhteşem bir proje. Proje adımlarının yarısını başarabilirler ise muhteşem bir proje. Otonom araç sürüşüne kadar gidiyor.

Solana’ya Helyum Anahtarı Teknik Sorunları Çözmeyi Amaçlıyor

Blok zinciriyle çalışan bir kablosuz sistem olan Helyum ağı, kilit geliştiricileri Solana’ya geçmeyi düşünüyor ve yakında önemli revizyonlardan geçebilir.

Helium’un çekirdek geliştiricilerinin kendi blok zinciri ağlarından Solana’nınkine geçme önerisi “HIP 70” olarak isimlendirildi (kodlandı).

Geliştiriciler ağı Solana’ya taşıma planını ortaya çıkardığında da, HNT’nin değeri düştü.

HIP 70’in Solana blok zincirine geçme önerisi, veri aktarımını, ağ kapsamını ve güvenilirliği iyileştirmeyi amaçlıyor. Ağ sorunlarından bazıları, Medium.com‘daki yakın tarihli bir gönderide açıklanmıştır.

Arz Grafiği

Arzı düzenli olrak arttırılmış. En son Büyük düşüşde arttırmışlar. O yüzden sende mi Brütüs yazdım. Şu an büyük düşüşte. Sebeplerinden birisi de bu olabilir.

Kaynak: Messari.io

Market CAP

ATH 5 Milyar dolar. Şu an 730 Milyona kadar düştü.

Kaynak: Messari.io

Trend Analizi

2021 Kasım Ayında 55 USD ile ATH yaptı. Yine bazı saçlı arkadaşlar burada çok ucuz alın mesajları atıyordu. Büyük düzeltme ile şuan 4,8 USD’ye kadar düştü. Şu an hala düşüyor. Son Kale 3,45. Burayı kırar ise 1,2’lerden bolca HNT alacağız gibi duruyor.

Teknik Analiz

Açık faiz çok yüksek. Spot CVD düşüş trendinde. Fonlama ise facia durumda.

Isı Haritaları

Arzı arttıran ile Büyük shortları açan aynı kişi gibi duruyor. Bir yandan spottan fiyatı baskılarken short pozları açılmış. Volatilite nedeni ile şu sıra uzak durmak gerekir. Alacaksanız belirttiğim destek noktalarını takip etmek faydalı olacaktır.

Artılar +:

  • Proje gerçek anlamıyla çok güzel. Gelecekte çok adını duyacağız.
  • Ayrıca geliştirme ekibi başka projelerde yürütüyor

Negatif -:

  • Arzın yarısı hala dolaşımda değil.

 

Genel durum: En alt Desteği 1 USD lere gelir ise yüklü olarak alır uzun vade tutarım.

 

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

GEÇMİŞ MAKALELER

Bitcoin ETF Nedir? Ne İşe Yarar? Bitcoin’deki Fiyat Artışları Üzerinde ETF’lerin Etkisi

Günümüzde dijital varlıkların yükselişiyle birlikte, kripto para piyasası da büyük ilgi görmektedir. Bitcoin gibi önde gelen kripto paraların popülaritesi arttıkça, yatırımcılar da bu alana yönelmekte...

SEC, Kripto Paraları Hangi Sebeplerle “Menkul Kıymet” İlan Ediyor?

Son zamanlarda kripto paralarla alakalı Sec menkul kıymetler değerlendirmeleri hakkında haberler çok gündem almaya başladı. Peki nedir bu menkul kıymet meselesi? Evvela tanımıyla başlayalım. Menkul...

Vaiot Coin İncelemesi, Vaiot Coin Nedir?

Vaiot Coin (VAI), işletmeler ve bireysel tüketiciler için otomatikleştirilmiş hizmetler ve işlemler sağlamak üzere bir blok zinciri tabanlı AI Asistanları ve zincir üstü Akıllı Sözleşmeler...

Mayıs Ayında Kilidi Açılacak Altcoinlerin Listesi

ThorChain (RUNE): Piyasa Değeri: 348,81 milyon dolar Token Kilidi Açma Miktarı: 3,02 milyon dolar (piyasa değerinin %0,87’si) Tarih: 20 Mayıs 2023 Braintrust (BTRST): Piyasa Değeri: 102,66...

Popüler Makaleler