Ana SayfaAnaliz$KSM, $DYDX, $EGLD Coin Analiz (Ekim 2022)

$KSM, $DYDX, $EGLD Coin Analiz (Ekim 2022)

-

Kusama, KSM Coin Analiz

Şu an toplam arzı 9,6 Milyon ve 8,4’ü dolaşımda. Uzun süredir dolaşıma coin girmiyor. Bu da spottan satış baskısını azaltıyor.

Radarımıza takıldığı için seçtik. Şu an çok güzel bir noktada. 35 USD güzel bir destek. 34 altı günlük kapanış momentumunu bozacaktır. Burada yatayda kalıp önce 43 sonra 55’e gideceğini düşünüyorum. Hacim çok güzel.

Açık faizler yükselişi destekliyor. CVD Spot ise müthiş bir şekilde kafa kaldırmış. Şu an spottan alımlar geliyor görüntüsü var. Fonlama ise pozitif. Toplam açık 6 Milyonlu poz var. 3,2’si long ve 2,8 short.

%65,9 Stake.

Genel Yorum: Buradan alır ve 43’ü beklerim. Duruma göre 43’de yataya geçer ise 41’e stop koyar 55 beklerim. 34’de stoplarım.

DYDX Coin Analiz

Bildiğiniz gibi DYDX borsasının coinidir. Toplam arzı 1 Milyar ve 131 milyonu Dolaşımda. Düzenli her ay dolaşıma coin giriyor fakat Normal bir durum diyebiliriz.

ATH 27’den gelen majör düşeni kırmış ve şu an Retestini yapıyor. 1,4’ün üstünde kalabilir ise testi geçer. Açık faizler düşüyor çünkü shortlar kapanmaya başlamış. Spottan yavaş yavaş alımlar geliyor. Fonlama ise pozitif.

12 milyonluk açık poz var ve bunun 6,8’i long ve 5,2’si short.

Coin hem Solana hem Ethereum ağında bulunuyor. Solana ağının arzının en büyük dilimi Mexc borsasında. Geri kalanı balinaların elinde (yaklaşık %21) Ethereum ağında da arzın %20’si iki balinanın elinde. En son 2021’de hareket etmişler.

Genel durum: 1,4 üstünde kalır ise alırım ve sert hareketlerini beklerim. En azından 2 USD üstünde kalacak şekilde hacim ve trend desteği mevcut.

Elrond, EGLD Coin Analiz

Toplam 31 Milyon adetin 23 Milyonu dolaşımda. Eylülde ufak bir miktar dolaşıma girse de normal gözüküyor.

Bu coin de Majör düşeni kırmış ve bir sıçrama yapmış, Şu an 60 direncine yaklaşmış. Burası sert direnç. Buradan biraz geri çekilebilir. Yatayda 50 desteği ve trendde 47 desteği var.

Açık faizler yüksek. Marjinde ise çok yüksek alımlar geliyor. Fonlama pozitif.

Toplam 16 Milyonluk açık poz var. 9 Milyon’u long ve 7 Milyon’u short.

Genel durum: 60 direncindeki hareketini bekleyeceğim. Kırıp retest yapar ise alır ve 80 leri beklerim. Eğer 60’dan red yer ise 47-50 arasındaki akümülasyona bakarım. 47’yi kırmamalı. Kırar ise yapı bozulur.

 

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

GEÇMİŞ MAKALELER

Bitcoin ETF Nedir? Ne İşe Yarar? Bitcoin’deki Fiyat Artışları Üzerinde ETF’lerin Etkisi

Günümüzde dijital varlıkların yükselişiyle birlikte, kripto para piyasası da büyük ilgi görmektedir. Bitcoin gibi önde gelen kripto paraların popülaritesi arttıkça, yatırımcılar da bu alana yönelmekte...

SEC, Kripto Paraları Hangi Sebeplerle “Menkul Kıymet” İlan Ediyor?

Son zamanlarda kripto paralarla alakalı Sec menkul kıymetler değerlendirmeleri hakkında haberler çok gündem almaya başladı. Peki nedir bu menkul kıymet meselesi? Evvela tanımıyla başlayalım. Menkul...

Vaiot Coin İncelemesi, Vaiot Coin Nedir?

Vaiot Coin (VAI), işletmeler ve bireysel tüketiciler için otomatikleştirilmiş hizmetler ve işlemler sağlamak üzere bir blok zinciri tabanlı AI Asistanları ve zincir üstü Akıllı Sözleşmeler...

Mayıs Ayında Kilidi Açılacak Altcoinlerin Listesi

ThorChain (RUNE): Piyasa Değeri: 348,81 milyon dolar Token Kilidi Açma Miktarı: 3,02 milyon dolar (piyasa değerinin %0,87’si) Tarih: 20 Mayıs 2023 Braintrust (BTRST): Piyasa Değeri: 102,66...

Popüler Makaleler