Ana SayfaAnaliz$LUNC $LUNA $MANA $DOGE Coin Analizleri (Ekim 2022)

$LUNC $LUNA $MANA $DOGE Coin Analizleri (Ekim 2022)

-

$LUNC $LUNA $MANA $DOGE Coin Analizleri (Ekim 2022)

LUNAC Coin Analizi

Toplam Arz hala 6,9 Trilyon adet. Binance haberleri ile tekrar yakım yapılacağı bilgisi geldi. Bu biraz daha hareketliliği devam ettirir.

Teknik Ve Trend

Kaynak Coin Analyze

Eylül ayında yaptığı PUMP’dan sonra 0.382 fib seviyesine kadar düştü. Sonra yakım haberleri ile tekrar hareketlendi. Grafik biraz tobo yapıyormuş havası veriyor. 0,00029 altı gün kapanışı yapıyı bozar. Açık faizler çok yüksek. Sert hareketler olabilir (Aşağı veya yukarı) CVD ise yatayda gidiyor. İnsanlar doğal olarak temkinli ve öyle de olmalılar. Fonlama ise negatif.

Genel Durum: Şu dedikodu gerçekten insanları kandırabilir. LUNC 1 USD olacak! Elbette her coin doğru hamleler ile doğru yerlere gelebilir. Fakat bu biraz bana ikinci kez insanların parasını almak gibi geliyor. Şu da bir gerçek; 29 üstünde gün kapanışında alır ve 0,50’de satarım. Gerisi bana masal gibi geliyor. Lütfen içeride kalan arkadaşlarım bana kızmasın. Yeni içerde kalan arkadaşlar olmasın diye yazıyorum.

LUNA Coin Analizi

1 Milyar arzın 127 Milyonu dolaşımda.

Trend ve Teknik

Kaynak Coin Analyze

Eylül’de gördüğü 10 USD’den sonra tekrar düştü ve 2,40 fib direncinde direniyor. Buralardan bir sıçrama görürsek 3,5’i zorlayabilir.

Açık faiz düşük. Spottan satış baskısı devam ediyor. Fonlama ise pozitif.

Genel yorum: 2,25’de stop olmak kaydı ile buradan denenebilir. Hedef 3.5. Sonrasi takip edilmeli.

MANA Coin Analiz

Toplam 2.2 Milyar fakat arttırılabilir arzı var. 1,86 Milyarı dolaşımda. Düzenli olarak dolaşıma hala coin giriyor.

Teknik ve Trend

Kaynak Coin Analyze

Uzun süredir Holderları bir yükselme bekliyor. Şu an 0,69 desteğinde tutunuyor. Kırar ise 0,35’lere inebilir. BTC desteği ile yukarı bir hareket bekliyoruz. 1,02’ye kadar buradan çıkabilir.

Açık faizler düşük. Spotta satış baskısı maalesef devam ediyor. Fonlama ise pozitif.

Isı Haritalarında 0,45-50 bandından yoğun alımlar girilmiş. 0,90 ve 1,02’de ise yoğun satışlar var. Toplam 21 M Açık poz var. Bunun 13 M’si long ve 16 M’si short. Eğer longlar patlar ise 0,40 lara kadar iner. Shortlar patlar ise 1,05 e kadar çıkar.

Genel durum: 0,60’da stoplama kaydı ile girilebilir. Pivot hareketi çok yoğun. 0,90’larda yapacağı harekete göre kar alırım.

DOGE Coin Analiz

Toplam dolaşım 133 Milyarda uzun süredir madenciler ellerinde tutuyor Dogeleri. Onlarda bizim gibi bir hareket mi bekliyor acaba?

Teknik ve Trend

Kaynak Coin Analyze

Şu an 0,06 yatay destek noktasında. Kırar ise 0,044’e inebilir. Uzun süredir belli bir alanda yatayda kalması düşündürücü. Fırtına dan önceki sessizlik olabilir.

Açık Faizler düşük. Spot CVD de ise ufak bir hareketlenme var. Fonlama ise pozitif.

Toplamda 52 Milyon USD açık poz var. Toplamda 27 Milyonu long ve 25 Milyonu Short. Eğer Longlar patlar ise tahta 0,03’lere iner diyor.(Botlardan bahsettiğimi biliyorsunuz) Shortlar patlar ise 0,1’e kadar gider.

Genel Durum: Uzun süredir baskılanıyor. Bu alandaki desteği ise geçmişten gelen sağlam bir destek. Burayı kırmayacağını düşünüyorum. Yine 0,1’leri BTC yükselişi ile deneyecektir.

 

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

GEÇMİŞ MAKALELER

Bitcoin ETF Nedir? Ne İşe Yarar? Bitcoin’deki Fiyat Artışları Üzerinde ETF’lerin Etkisi

Günümüzde dijital varlıkların yükselişiyle birlikte, kripto para piyasası da büyük ilgi görmektedir. Bitcoin gibi önde gelen kripto paraların popülaritesi arttıkça, yatırımcılar da bu alana yönelmekte...

SEC, Kripto Paraları Hangi Sebeplerle “Menkul Kıymet” İlan Ediyor?

Son zamanlarda kripto paralarla alakalı Sec menkul kıymetler değerlendirmeleri hakkında haberler çok gündem almaya başladı. Peki nedir bu menkul kıymet meselesi? Evvela tanımıyla başlayalım. Menkul...

Vaiot Coin İncelemesi, Vaiot Coin Nedir?

Vaiot Coin (VAI), işletmeler ve bireysel tüketiciler için otomatikleştirilmiş hizmetler ve işlemler sağlamak üzere bir blok zinciri tabanlı AI Asistanları ve zincir üstü Akıllı Sözleşmeler...

Mayıs Ayında Kilidi Açılacak Altcoinlerin Listesi

ThorChain (RUNE): Piyasa Değeri: 348,81 milyon dolar Token Kilidi Açma Miktarı: 3,02 milyon dolar (piyasa değerinin %0,87’si) Tarih: 20 Mayıs 2023 Braintrust (BTRST): Piyasa Değeri: 102,66...

Popüler Makaleler