Ana SayfaAnalizMatic Yükselişi Daha Ne Kadar Sürebilir

Matic Yükselişi Daha Ne Kadar Sürebilir

-

MATIC fiyatı yükseliş trendini sürdürürken, birkaç olumlu gelişme de itici güç oldu. Örneğin, Robinhood uygulamasını kullanan yatırımcıların MATIC’e erişmesine izin verecek olan Polygon’un Robinhood ile ortaklığı gibi.

Sadece Robinhood değil, tokensiz bir launchpad, CEX (Centralised Exchange , kripto varlıklarının doğrudan alıcılar ve satıcılar arasında işlem gördüğü P2P borsadır.) ve NFT pazarı olan xInvestor da 6 Eylül’de MATIC’i listeleyeceğini duyurdu. Listelemeye yalnızca birkaç gün kala, önümüzdeki günlerde daha fazla fiyat artışı olması çok muhtemel.

Metrikler ne diyor?

Polygon’un kripto pazarındaki diğer oyuncularla anlaşma yapma çabaları, ağa daha fazla değer katmaya ve yeteneklerini artırmaya yardımcı olabileceğinden umut verici görünüyor. Bu gelişmeler olurken, bazı OnChain metrikleri de destekliyor.

CryptoQuant’ın verilerine göre MATIC döviz rezervi son yedi günde %6 geriledi. Bu, daha düşük satış baskısına işaret ettiği için bir yükseliş sinyali sayılabilir.

Kaynak: Cryptoquant.com
Polygon: Exchange Reserve – All Exchanges

İlginç bir şekilde, Polygon’un geliştirme faaliyeti de son birkaç günde önemli ölçüde arttı. Bu, geliştiricilerin ağı geliştirme çabalarını yansıttığı için genel olarak olumlu bir sinyaldir. Geliştirme faaliyeti artarken, MATIC’in sosyal hacmi de tokene daha fazla topluluk ilgisini gösteren bir artış kaydetti.

Kaynak: Santiment

Gelişmelere ve yukarıda bahsedilen metriklere baktığımızda, MATIC’in yükseliş trendini bir süre daha sürdürmesini bekleyebiliriz.

Kaynak : ambcrypto.com

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

GEÇMİŞ MAKALELER

Bitcoin ETF Nedir? Ne İşe Yarar? Bitcoin’deki Fiyat Artışları Üzerinde ETF’lerin Etkisi

Günümüzde dijital varlıkların yükselişiyle birlikte, kripto para piyasası da büyük ilgi görmektedir. Bitcoin gibi önde gelen kripto paraların popülaritesi arttıkça, yatırımcılar da bu alana yönelmekte...

SEC, Kripto Paraları Hangi Sebeplerle “Menkul Kıymet” İlan Ediyor?

Son zamanlarda kripto paralarla alakalı Sec menkul kıymetler değerlendirmeleri hakkında haberler çok gündem almaya başladı. Peki nedir bu menkul kıymet meselesi? Evvela tanımıyla başlayalım. Menkul...

Vaiot Coin İncelemesi, Vaiot Coin Nedir?

Vaiot Coin (VAI), işletmeler ve bireysel tüketiciler için otomatikleştirilmiş hizmetler ve işlemler sağlamak üzere bir blok zinciri tabanlı AI Asistanları ve zincir üstü Akıllı Sözleşmeler...

Mayıs Ayında Kilidi Açılacak Altcoinlerin Listesi

ThorChain (RUNE): Piyasa Değeri: 348,81 milyon dolar Token Kilidi Açma Miktarı: 3,02 milyon dolar (piyasa değerinin %0,87’si) Tarih: 20 Mayıs 2023 Braintrust (BTRST): Piyasa Değeri: 102,66...

Popüler Makaleler