Ana SayfaAnaliz$MFT, $WIKEN, $HUB, $PNG Analizleri

$MFT, $WIKEN, $HUB, $PNG Analizleri

-

MFT, WIKEN ,HUB ve PNG durum analizleri, Gelen talepler üzerine bu 4’lüyü inceliyoruz.

Hifi Finance, MFT Coin Analizi

MFT HIFI finance’in yerel para birimidir. Platform bir borç alıp verme platformudur. Toplam arzı 10 Milyardır ve %100 tamamı dolaşımdadır. Cüzdanlar ethereum ağında etiklenmediği için hangisi akıllı sözleşme cüzdanı hangisi balina cüzdanı ayırt etmek zor. Bu adresten kontrol edebilirsiniz. https://etherscan.io/token/0x……

MFT şu an yükselen kanal içinde. Ağırlıkla Kanal dibinde hareket etse de zaman zaman atak yaparak kanal direncine çarpıyor. Trend desteği 0,005618. Yatayda destek 4724 ve sonrasında 3882 var. Yatay direnç 7512 ve kanal direnci 9438. Şimdilik hedefleri bu olacaktır.

Genel Yorumum: Hazır şaha kalkmışken değerlendirmekte fayda var. Tabi kısa vadeli.

Project WITH, WIKEN Coin Analizi

Wiken with platformunun yerel para birimidir. With platformu ise Move to Earn dahil içinde birçok proje içeren bir spor data toplama platformudur. Toplamda 1 Milyar arzı var ve 858 Milyonu dolaşımda. 2019’da Slowmist güvenlik raporuna başvurmuş ama süresi geçmiş. slowmist.com/en/securit…. Cüzdanlar ethereum ağında etiklenmediği için hangisi akıllı sözleşme cüzdanı hangisi balina cüzdanı ayırt etmek zor.

Wİken İlk Gate’de listelendi. O zamanki borsa giriş fiyatı olan 0,10 USD’ye asla tekrar dönmedi. Sonrasında büyük bir düşü ile 0,0033’e kadar indi. Arz dolaşımını kontrol ettiğimizde o dönemde toplam arzın nerdeyse yarısı dolaşıma sokulmuş. Sahipleri mal boşaltmış gibi duruyor. Şu an yatay destek olan 0,0085 seviyesinde. Bir sonraki destek 0,0065-0,0058 bandında. 0,012’de ise sağlam satıcılar var.

 

Genel Durum: Proje de herhangi bir geliştirme olmamış gate botları ise Koini sürekli baskılıyor. Çok yatırımlık gibi gelmedi bana.

Scouthub, HUB Coin Analiz

Hub Bir Fantezi futbol oyununun yerel para birimidir. Toplam arzı 1,25 Milyar adet. 20 Milyonu dolaşımdadır. BSC ağında. Arzın %97 contract cüzdanında. Balinası yok.

Kaynak: Bscscan.com

Trend Analizi

 

Çok yeni bir proje. 0,28 ile listelenince ATH yapmış. Sonra 0,115’e kadar inmiş. Daha 20 Milyon arzı dolaşımda. Dolaşıma daha çok koin girerse nereye iner düşünemiyorum.
Lütfen yatırım yapmadan önce bir süre izleyin.

PNG Pangolin Analiz

PNG Pangolin borsasının yerel tokenidir. Toplam arzı 230 Milyon ve 123 Milyonu dolaşımda. Yalnız listelendiğinden beri düzenli olarak dolaşıma coin sokuyorlar. Muhtemelen Borsa küçük olduğu için fonlamada kullanıyorlar. Coin Avax Ağında. Balinası yok. Tüm arz neredeyse sözleşme cüzdanlarında.

Kaynak : https://snowtrace.io

Trend Analizi

 

Arkadaşlar coin çok yeni destek noktası oluşturacak kadar bir yerde tutunamamış. Bunun en büyük nedeni sürekli dolaşıma coin girilmesi. Yataya girmeden yatırım yapmayın.

Fırat Çivi

1 Yorum

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

GEÇMİŞ MAKALELER

Bitcoin ETF Nedir? Ne İşe Yarar? Bitcoin’deki Fiyat Artışları Üzerinde ETF’lerin Etkisi

Günümüzde dijital varlıkların yükselişiyle birlikte, kripto para piyasası da büyük ilgi görmektedir. Bitcoin gibi önde gelen kripto paraların popülaritesi arttıkça, yatırımcılar da bu alana yönelmekte...

SEC, Kripto Paraları Hangi Sebeplerle “Menkul Kıymet” İlan Ediyor?

Son zamanlarda kripto paralarla alakalı Sec menkul kıymetler değerlendirmeleri hakkında haberler çok gündem almaya başladı. Peki nedir bu menkul kıymet meselesi? Evvela tanımıyla başlayalım. Menkul...

Vaiot Coin İncelemesi, Vaiot Coin Nedir?

Vaiot Coin (VAI), işletmeler ve bireysel tüketiciler için otomatikleştirilmiş hizmetler ve işlemler sağlamak üzere bir blok zinciri tabanlı AI Asistanları ve zincir üstü Akıllı Sözleşmeler...

Mayıs Ayında Kilidi Açılacak Altcoinlerin Listesi

ThorChain (RUNE): Piyasa Değeri: 348,81 milyon dolar Token Kilidi Açma Miktarı: 3,02 milyon dolar (piyasa değerinin %0,87’si) Tarih: 20 Mayıs 2023 Braintrust (BTRST): Piyasa Değeri: 102,66...

Popüler Makaleler