Ana SayfaAnalizMines of Dalarnia, Dar Coin Analiz (Ağustos 2022)

Mines of Dalarnia, Dar Coin Analiz (Ağustos 2022)

-

Dar Coin Analiz ‘inden önce projeye kısa bir göz atalım. Mines of Dalarnia, Chromia blok zincirinde çalışan, oynaması ücretsiz bir 2D aksiyon macera oyunudur. Oynanış, donanımınızı yükseltmek ve Dalarnia’nın sırlarını ortaya çıkarmak için kullanabileceğiniz nadir kalıntılar ve eserler toplamak için prosedürel olarak oluşturulan seviyelerde bir karaktere rehberlik etmeyi içerir. Mines of Dalarnia, zindanda gezinme, keşif, işçilik ve dövüşü harmanlayarak 2D Sandbox türüne yeni bir bakış açısı getiriyor.

Dar Coin ise oyun içi alımlarda kullanılmakta. Oyun oynayarak DAR kazanamıyorsunuz. 2021 Kasım ayında listelenmiştir. Max 800 Milyon arzı vardır ve arttırılamaz. 200 Milyonu dolaşımdadır.

Arz Grafiği

Luna olayından önce 125 Milyondan 200 Milyona arzı çıkmış. Bu da fiyatı aşağı yönde etkilemiş. Ayrıca Mayıs ayında Çekirdek yatırımcıların kilitlerinin açılması da durumunu etkiledi.

Trend Grafiği

 

Listelendikten sonra 4,8 USD’yi gören Dar 0,65 USD’lere kadar çıktı. Sonrasında Binance Vadeli listelenmesi ile tekrar 2,2 USD’yi gördü Luna düşüşü ile de 0,24 USD’lere kadar indi. Şu an bu alan destek noktası olarak işlev görüyor. Fakat buradan nerelere inip nerelerden tepki alacağı BTC’nin hareketine bağlı. Yeni bir coin olduğu için bu bölgelerde bir geçmişi yok ve nasıl tepki vereceğini göremiyoruz. Burayı kırar ise pozitif hacimleri tekip edilmeli.

Teknik Analiz

Açık Faziler orta seviyede. Spot CVD margine göre yüksek. Yatırımcılar hala spottan rağbet gösteriyor. Fonlama pozitif. Hacim fiyat trendi ise doğru orantıda.

Cüzdan Dağılımı

Arzın %78’i contrat cüzdanlarında. En büyük balinası arzın %4,2’sine sahip. Toplam en büyük 4 balinanın cüzdanı arzın %8,6’sını ellerinde tutuyorlar.

Dar Coin Analiz ‘i genel görüş: Bu tür oyun coinlerde sık gördüğümüz spek hareketler yaşanabilir. Yatırım yapmak isteyen ise mutlaka BTC koreleli hareket etmesi gerekir.

1 Yorum

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

GEÇMİŞ MAKALELER

Bitcoin ETF Nedir? Ne İşe Yarar? Bitcoin’deki Fiyat Artışları Üzerinde ETF’lerin Etkisi

Günümüzde dijital varlıkların yükselişiyle birlikte, kripto para piyasası da büyük ilgi görmektedir. Bitcoin gibi önde gelen kripto paraların popülaritesi arttıkça, yatırımcılar da bu alana yönelmekte...

SEC, Kripto Paraları Hangi Sebeplerle “Menkul Kıymet” İlan Ediyor?

Son zamanlarda kripto paralarla alakalı Sec menkul kıymetler değerlendirmeleri hakkında haberler çok gündem almaya başladı. Peki nedir bu menkul kıymet meselesi? Evvela tanımıyla başlayalım. Menkul...

Vaiot Coin İncelemesi, Vaiot Coin Nedir?

Vaiot Coin (VAI), işletmeler ve bireysel tüketiciler için otomatikleştirilmiş hizmetler ve işlemler sağlamak üzere bir blok zinciri tabanlı AI Asistanları ve zincir üstü Akıllı Sözleşmeler...

Mayıs Ayında Kilidi Açılacak Altcoinlerin Listesi

ThorChain (RUNE): Piyasa Değeri: 348,81 milyon dolar Token Kilidi Açma Miktarı: 3,02 milyon dolar (piyasa değerinin %0,87’si) Tarih: 20 Mayıs 2023 Braintrust (BTRST): Piyasa Değeri: 102,66...

Popüler Makaleler