Ana SayfaAnalizNear Coin Analizi (Eylül 2022)

Near Coin Analizi (Eylül 2022)

-

NEAR Coin Analizi , basitçe standart uygulamaları Web üzerinden kullanılmasını amaçlayan bir WEB3 protokolüdür. NEAR ekim 2020 de piyasaya sürüldü. Toplam arzı 1 Milyar ve bunun %78’i dolaşımda.

Arz Durumu

Düzenli olarak dolaşıma arz giriyor. Yalnız maksimum arza ulaşmaya bir şey kalmamış.

Kaynak Messari io / Near Circulating Supply

Market CAP

12 Milyar dolar ile ATH yapmış. Şu an 3,8 Milyar USD’de.

Kaynak Messari io / Near Market Cap

Trend Analizi

2020 başındaki ATH ile 21 USD’yi gördükten sonra büyük bir düzeltmeye girdi. 3 USD bandına kadar dütü. Sonrasında toparlayıp 6 USD’yi görse de şu an 4,3 USD’ye kadar düştü. 3 USD bandı güçlü destek. Burayı kırar ise ineceği yere 1,70 USD bandı. Direnç ise & USD’de. Burayı kırar ise üstünde kalıcılık sağlayabilir.

Teknik Analiz

Açık faizler düşük seviyede. CVD’de düşüş var. Spottan satış baskısı görünüyor. Dolaşıma sokulan Koinler nedeni ile olabilir. Fonlama ise negatif. Volume fiyat trendi dengeli seyrediyor.

ISI Haritaları

Belirttiğim destek noktaları ISI haritalarında da açıkça görünüyor. Botlar destek noktalarına alım emirlerini yerleştirmiş. 1,70 Bölgesi çok güçlü alıcı bölgesi. Yukarıda da emirler sıralı ve direnç oluşturuyor.

Kaynak Tradinglite.com

Top10 da bulunan bir coin için pozitif Negatif durumlarını yazmak istemiyorum fakat ekibin bir an önce dolaşıma coin sokmayı bırakması lazım. Kalanları boğa sezonuna saklasınlar.
Genel Durum: Near büyük bir proje ve WEB 3 furyası başladığında ilk yürüyecek coinlerden biri. Ben 3 USD’deki duruma bakıp kırmaz ise 3 USD’den kırar ise 1,7’den alıp Uzun vade tutarım.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

GEÇMİŞ MAKALELER

Bitcoin ETF Nedir? Ne İşe Yarar? Bitcoin’deki Fiyat Artışları Üzerinde ETF’lerin Etkisi

Günümüzde dijital varlıkların yükselişiyle birlikte, kripto para piyasası da büyük ilgi görmektedir. Bitcoin gibi önde gelen kripto paraların popülaritesi arttıkça, yatırımcılar da bu alana yönelmekte...

SEC, Kripto Paraları Hangi Sebeplerle “Menkul Kıymet” İlan Ediyor?

Son zamanlarda kripto paralarla alakalı Sec menkul kıymetler değerlendirmeleri hakkında haberler çok gündem almaya başladı. Peki nedir bu menkul kıymet meselesi? Evvela tanımıyla başlayalım. Menkul...

Vaiot Coin İncelemesi, Vaiot Coin Nedir?

Vaiot Coin (VAI), işletmeler ve bireysel tüketiciler için otomatikleştirilmiş hizmetler ve işlemler sağlamak üzere bir blok zinciri tabanlı AI Asistanları ve zincir üstü Akıllı Sözleşmeler...

Mayıs Ayında Kilidi Açılacak Altcoinlerin Listesi

ThorChain (RUNE): Piyasa Değeri: 348,81 milyon dolar Token Kilidi Açma Miktarı: 3,02 milyon dolar (piyasa değerinin %0,87’si) Tarih: 20 Mayıs 2023 Braintrust (BTRST): Piyasa Değeri: 102,66...

Popüler Makaleler