Ana SayfaTeknolojilerPolkadot Web3 cüzdan Talisman 2.35 milyon dolarlık destek finansman turunu kapattı

Polkadot Web3 cüzdan Talisman 2.35 milyon dolarlık destek finansman turunu kapattı

-

Bir Polkadot Web3 cüzdan platformu olan Talisman, Hypersphere Ventures, Koji Capital ve Advanced Blockchain AG’nin yanı sıra birkaç anonim Flex Dapps yatırımcısı dahil olmak üzere ilk destekçilerden 2,35 milyon dolar topladı.

Çarşamba günü yapılan bir duyuruya göre, finansman turu sona erdiğinde, Talisman 22 Kasım’a kadar bir cüzdan uzantısı başlatmayı planlıyor.

Polkadot (DOT) ve Kusama (KSM) cüzdanının bir portmantosu olan DotSama olarak faturalandırılan Talisman’ın, Polkadot ve Kusama “paraverse” arasında çapraz uyumluluğu sağlamayı amaçladığı bildiriliyor.

Projeyi destekleme kararı hakkında yorum yapan Hypersphere Ventures’ın ortağı Jack Platts, “Talisman, günlük kripto kullanıcıları için Paraverse geçidi olmayı hedefliyor” dedi.

Talisman’ın, KSM ve diğer parachain varlıklarının staking’i, merkezi olmayan değişim takası için Karura entegrasyonu ve Polkadot Crowdloan desteği gibi özelliklere sahip ilk DotSama varlık panosunu oluşturduğu bildiriliyor.

Planlanan Talisman yol haritasındaki diğer temel özellikler arasında NFT desteği, Shiden Dapp staking ve üçüncü taraf fiat rampaları yer alıyor.

Duyuru ayrıca, güvenli destek finansmanı ile ekibin, kullanıcıların DotSama paraverse ekosistemi ile etkileşime girmesine yardımcı olmak için daha temel özellikler eklerken genişlemeye çalıştığını belirtti.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

GEÇMİŞ MAKALELER

Bitcoin ETF Nedir? Ne İşe Yarar? Bitcoin’deki Fiyat Artışları Üzerinde ETF’lerin Etkisi

Günümüzde dijital varlıkların yükselişiyle birlikte, kripto para piyasası da büyük ilgi görmektedir. Bitcoin gibi önde gelen kripto paraların popülaritesi arttıkça, yatırımcılar da bu alana yönelmekte...

SEC, Kripto Paraları Hangi Sebeplerle “Menkul Kıymet” İlan Ediyor?

Son zamanlarda kripto paralarla alakalı Sec menkul kıymetler değerlendirmeleri hakkında haberler çok gündem almaya başladı. Peki nedir bu menkul kıymet meselesi? Evvela tanımıyla başlayalım. Menkul...

Vaiot Coin İncelemesi, Vaiot Coin Nedir?

Vaiot Coin (VAI), işletmeler ve bireysel tüketiciler için otomatikleştirilmiş hizmetler ve işlemler sağlamak üzere bir blok zinciri tabanlı AI Asistanları ve zincir üstü Akıllı Sözleşmeler...

Mayıs Ayında Kilidi Açılacak Altcoinlerin Listesi

ThorChain (RUNE): Piyasa Değeri: 348,81 milyon dolar Token Kilidi Açma Miktarı: 3,02 milyon dolar (piyasa değerinin %0,87’si) Tarih: 20 Mayıs 2023 Braintrust (BTRST): Piyasa Değeri: 102,66...

Popüler Makaleler