Ana SayfaHaberlerRaca Coin, Draper Üniversitesi ile İlişkisi Var mı?

Raca Coin, Draper Üniversitesi ile İlişkisi Var mı?

-

Raca Coin’in, Draper Üniversitesi ve ünlü risk sermayedarı Tim Draper ile İlişkisi Var mı, Varsa bu ilişki Raca Coin Geleceğini nasıl etkiler?

Draper Üniversitesi VR araştırma ve geliştirme ofisi
Draper Üniversitesi VR araştırma ve geliştirme ofisi, Aşağıdaki resim ünlü risk sermayedarı Tim Draper’a ait. Tesla aracını kadraja almadan çekmiş. Oysa o ofiste Tesla aracı da var.
Draper Üniversitesi VR araştırma ve geliştirme ofisi
Draper Üniversitesi VR araştırma ve geliştirme ofisi

Burası Tim Draper’ın ofisi. Draper Üniversitesi VR araştırma ve geliştirme ofisi. Bu ofis Silikon vadisinde. Kısacası Metaverse üstü diyebiliriz. Tam metaverse delisi bir adam. Metaverse konusunda dünyada yetenekli gençleri topluyor ve destek oluyor. Bu mekanı da 2013 senesinde kuruyor. Ardından yeni yetenekler bulup metaverse’yi geliştirmek için ilan veriyor. Anlayacağımız üzere Draper metaverse tutkunu biri ve 2013’ten beri bunun için uğraşıyor.

Bu ilana metaverse için kimler basvurdu bilinmez. Ama bunlardan birisi bizce Raca‘nın Ceo’su Jeff Watney. Jeff Watney profilinde bu ofisle ilgili çok fotoğraflar paylaştı ve çok rahat hareketleri var. Sanki buraya ait birisi gibi hareket ediyor.
O ekipte Watney var mı? Eğer oysa, geliştirmeye çalıştıkları proje Raca olabilir. Raca Coin Draper Üniversitesi nde ne işi var 🙂 Tim Draper aynı zamanda bir Bitcoin balinası ve artık bu işlerle oglu Adam Draper ilgileniyor.
Jeff Watney
Jeff Watney

 

2 YORUMLAR

  1. Abi valla şeytanın aklına gelmeyecek ayrıntı. Tim Draper’in metaverse fonladığını duymuştum ama Jeff Watney ile alakası olabileceğini düşünmemiştim.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

GEÇMİŞ MAKALELER

Bitcoin ETF Nedir? Ne İşe Yarar? Bitcoin’deki Fiyat Artışları Üzerinde ETF’lerin Etkisi

Günümüzde dijital varlıkların yükselişiyle birlikte, kripto para piyasası da büyük ilgi görmektedir. Bitcoin gibi önde gelen kripto paraların popülaritesi arttıkça, yatırımcılar da bu alana yönelmekte...

SEC, Kripto Paraları Hangi Sebeplerle “Menkul Kıymet” İlan Ediyor?

Son zamanlarda kripto paralarla alakalı Sec menkul kıymetler değerlendirmeleri hakkında haberler çok gündem almaya başladı. Peki nedir bu menkul kıymet meselesi? Evvela tanımıyla başlayalım. Menkul...

Vaiot Coin İncelemesi, Vaiot Coin Nedir?

Vaiot Coin (VAI), işletmeler ve bireysel tüketiciler için otomatikleştirilmiş hizmetler ve işlemler sağlamak üzere bir blok zinciri tabanlı AI Asistanları ve zincir üstü Akıllı Sözleşmeler...

Mayıs Ayında Kilidi Açılacak Altcoinlerin Listesi

ThorChain (RUNE): Piyasa Değeri: 348,81 milyon dolar Token Kilidi Açma Miktarı: 3,02 milyon dolar (piyasa değerinin %0,87’si) Tarih: 20 Mayıs 2023 Braintrust (BTRST): Piyasa Değeri: 102,66...

Popüler Makaleler