Ana SayfaAnalizRadio Caca, Raca Coin Analiz (Eylül 2022) Cüzdanlar kıpır kıpır

Radio Caca, Raca Coin Analiz (Eylül 2022) Cüzdanlar kıpır kıpır

-

Radio Caca , Raca,,, 2022 Ağustos ayı için yaptığımız Raca Coin Analiz ‘ine buradan ulaşabilirsiniz. Eylül ayı mevcut durumunu analiz ediyoruz.

Arz Grafiği

Dolaşan arzda değişiklik yok. Bu iyi haber.

Kaynak: messari.io

Trend Analizi

Şu an yüklesen kanal içinde trendde ve trend desteğinde.0,00038’i kırar ise gideceği yer 0,00031 bölgesi. Bu fiyat listeleme sonrası yatayda kaldığı fiyat

Kaynak: Tradingview.com

Kanal Direnci 0,0057, burayı kırıp üst kanala geçer ise 0,0089’a kadar gidebilir. Negatif bir haberi yok. Hatta yeni proje dedikodularını paylaşmıştık. Bence RACA’nın sıçrama zamanı geldi.

Cüzdan Analizi

Ethereum Ağı

Evvela Ethereum ağına bakalım. 3 tane siyah ile kutu içine aldığım ağın %60 arzını elinde tutan cüzdanlardan bahsedeyim. Bunlar 10 Mart 2022’de Raca ekibi tarafından oluşturuldu. Nft projeleri için fon yarattıklarını söyledikler. Etik bir durum değil tabi yatırımcının parası ile projelerine fon ayırmak. Ama dürüstçe bir yaklaşım. Hiç söylemeden diğer tokenler gibi arzı yukarıdan da basabilirlerdi. kripto market’de kural neydi? Kuralların olmayışı. Nede olsa denetleme yok.

kaynak: Etherscan.io

Kırmızı ile işaretlediğim 2 cüzdan balina ve çok sert satış hareketleri var. Ellerindeki Raca toplam Ethereum ağındaki arzın %5.6’sı. Aşağıdaki bir cüzdanın 4 Mayıs’ta yaptığı satış hareketini görebilirsiniz.

Kaynak: Etherscan.io

Bu satış hareketinden sonra oluşan volatilite %63 kadar aşağıya. Mum grafiklerinden aşağıdan bakabilirsiniz. Tek başına bunu becerebileceğini sanmıyorum ama denizdeki dalgalar gibi bir birini tetikleyen bir çok satışa sebebiyet verdiğini söylemek mümkün.

Kaynak: Tradingview.com

BSC ağı

Gelelim BSC Ağındaki cüzdanlara. Arzın en büyük dilimi Gate.io borsasında. Geri kalan arz sözleşme cüzdanlarında. 3 adet balinası var. Arzın yaklaşık ~%13’ünü ellerinde tutuyorlar.

Kaynak : https://www.bscscan.com/

Aynı sert hareketler buradaki balinalarda da var. Bir tanesini örnek olarak verelim.

Bu hareket 25 Nisan’da gerçekleşmiş aşağıdaki grafikten kontrol edelim. Bir sonraki dump hareketine kadar %45 düşüş gerçekleşmiş. Hatta diğer balina hareketlerini de kontrol edin nasıl da üst üste indiriyorlar görebilirsiniz.

Bu ne demek biliyor musunuz 🙂

  1. Bu balinalar Raca ekibinden olabilir. Bunun olmadığını inkar etmek salaklık olur. Çünkü bu kişilerin kim olduğunu bilmek çok zor. Cüzdan hareketlerini takip ederek geçmişe doğru giderek tahmin de bulunabilirsiniz.
  2. Bu balinalar fiyatı belirli bir yere çekip ikinci bir dalga ile yeni tepe oluşturup (tabir caiz mi bilmiyorum ama) mal boşaltmak olabilir.

Bir Raca coin analiz ‘inin daha sonuna geldik. Herneyse yine kafa karıştırıcı bir analiz oldu ama bu kadar karmaşaya rağmen biz Raca hodl etmeye devam ediyoruz 🙂 Her zaman dediğimiz gibi kaybetmeyi göze alacağınız paralarla yatırım yapın. Gördüğünüz üzere çok riskli varlıklar.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

GEÇMİŞ MAKALELER

Bitcoin ETF Nedir? Ne İşe Yarar? Bitcoin’deki Fiyat Artışları Üzerinde ETF’lerin Etkisi

Günümüzde dijital varlıkların yükselişiyle birlikte, kripto para piyasası da büyük ilgi görmektedir. Bitcoin gibi önde gelen kripto paraların popülaritesi arttıkça, yatırımcılar da bu alana yönelmekte...

SEC, Kripto Paraları Hangi Sebeplerle “Menkul Kıymet” İlan Ediyor?

Son zamanlarda kripto paralarla alakalı Sec menkul kıymetler değerlendirmeleri hakkında haberler çok gündem almaya başladı. Peki nedir bu menkul kıymet meselesi? Evvela tanımıyla başlayalım. Menkul...

Vaiot Coin İncelemesi, Vaiot Coin Nedir?

Vaiot Coin (VAI), işletmeler ve bireysel tüketiciler için otomatikleştirilmiş hizmetler ve işlemler sağlamak üzere bir blok zinciri tabanlı AI Asistanları ve zincir üstü Akıllı Sözleşmeler...

Mayıs Ayında Kilidi Açılacak Altcoinlerin Listesi

ThorChain (RUNE): Piyasa Değeri: 348,81 milyon dolar Token Kilidi Açma Miktarı: 3,02 milyon dolar (piyasa değerinin %0,87’si) Tarih: 20 Mayıs 2023 Braintrust (BTRST): Piyasa Değeri: 102,66...

Popüler Makaleler