Ana SayfaAnalizRavencoin, Rvn Coin Analiz (Eylül 2022)

Ravencoin, Rvn Coin Analiz (Eylül 2022)

-

Ravencoin Rvn Coin Analiz,

Bu Analiz sıkı takipçimiz Tubiş hanıma özel. Bu arada herkes madencilik olayından dolayı RVN soruyor. Temel geçmişi es geçerek direkt Arz durumuna dalıyoruz.

Uzun süredir yatay. Toplam arz 21 Milyar ve yarısı dolaşımda. Sadece madencilik ile dolaşıma coin sokuluyor.

Kaynak Messari.io Dolaşan Arz Grafiği

RVN HASH RATE

Evet nedir bu Hashrate? Basitçe Madencilik de yaşanan zorluk derecesi. Nasıl artar? Yine basitçe madenci sayısı arttıkça zorluk artar ve kazanımları düşer. Şimdi Fiyat ile doğru orantılı mı dersek? Hayır maalesef yok. Birbiri ile korele değiller. Fakat şuda bir gerçek; madencilik popülerliği arttıkça, bilinirliği de artacak ve bu da otomatik olarak talep oluşturacak. Yani Madencilerin buraya kayması fiyatı pozitif etkileyecektir.

Kaynak Coinwarz

Trend Analizi

Uzun süredir ATH’dan gelen düşeni kıramasa da son çıkışı umut vadediyor. Yükselen kanalı yukarı kırdı ve 0,075’den döndü. Şimdi Nereye Kadar iner? BTC daha düşmez ise 0,5918 destek noktası. Orayı kaybeder ise 0,41 USD’yi görür.

Teknik Analiz

Açık Fazi çok yüksek değil. Spot CVD ise Parabolik bir şekilde yükseliyor. Duyan gelmiş der gibi. Burada alımlar yataya bağlayacaktır. Fonlama ise pozitif. Volatilite yüksek.

ISI Haritaları

0,1 e kadar inci gibi dizilmiş bot satış emirleri var. Burayı geçer ise Büyük HYPE yapar.

Kaynak Tradinglite.com

Pozitif: ETH madencilerini çekiyor ve fiyatı uygun olduğu için herkes tercih ediyor.

Negatif: BTC’ye çok körele

Genel Yorum: Arkadaşlar bu tür yeni başlangıçlarda fiyata bakmam ve çok uzun vade için bir miktar alırdım. Düşmüş çıkmış bakmazdım.

Fırat Çivi

4 YORUMLAR

  1. Zaten su bot satislarini bi gecsek harika olacak abi.hala umidim var.umarim 0.10 u geceriz de dedigin gibi guzel bi yukselis yapar.0.40 0.45 arasi bana cok uygun bolge.ve hedeflerim de hemen hemen orasi.sonrasi isterse 1 dolar olsun umrumda olmaz.

  2. Abi bir de dikkatimi ceken birsey var.btc bazli olarak duseni kirip ustunde gun kapatmis.logaritmik olarak bakiyorum.bunun da katkisi olur mu acaba ?

    • Zaten dikkat edersen her iki parite korele hareket etmiş. Btc paritesinden alımlar Usdt paritesini de güçlendirmiş. Mühim olan bu kar bize yeter deyip BTC paritesinden çıkmamaları.

      RavenCoin BTC Grafiği

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

GEÇMİŞ MAKALELER

Bitcoin ETF Nedir? Ne İşe Yarar? Bitcoin’deki Fiyat Artışları Üzerinde ETF’lerin Etkisi

Günümüzde dijital varlıkların yükselişiyle birlikte, kripto para piyasası da büyük ilgi görmektedir. Bitcoin gibi önde gelen kripto paraların popülaritesi arttıkça, yatırımcılar da bu alana yönelmekte...

SEC, Kripto Paraları Hangi Sebeplerle “Menkul Kıymet” İlan Ediyor?

Son zamanlarda kripto paralarla alakalı Sec menkul kıymetler değerlendirmeleri hakkında haberler çok gündem almaya başladı. Peki nedir bu menkul kıymet meselesi? Evvela tanımıyla başlayalım. Menkul...

Vaiot Coin İncelemesi, Vaiot Coin Nedir?

Vaiot Coin (VAI), işletmeler ve bireysel tüketiciler için otomatikleştirilmiş hizmetler ve işlemler sağlamak üzere bir blok zinciri tabanlı AI Asistanları ve zincir üstü Akıllı Sözleşmeler...

Mayıs Ayında Kilidi Açılacak Altcoinlerin Listesi

ThorChain (RUNE): Piyasa Değeri: 348,81 milyon dolar Token Kilidi Açma Miktarı: 3,02 milyon dolar (piyasa değerinin %0,87’si) Tarih: 20 Mayıs 2023 Braintrust (BTRST): Piyasa Değeri: 102,66...

Popüler Makaleler