Ana SayfaAnalizShiba Inu, Shib Coin Analiz (Eylül 2022)

Shiba Inu, Shib Coin Analiz (Eylül 2022)

-

SHIBA Coin Analiz, 1 Ekimde oyunu çıkacağı için durumuna bakmak istedik.

Ağustos Analizimize buradan ulaşabilirsiniz altcoingraf.com/shiba-inu-analiz-detaylar-umut-verici-agustos-2022

Eskiden sadece Eth ağında olduğundan cüzdanları kurcalamak kolaydı. Şimdi Solana, Ethereum ve Bsc ağlarında. Özellikle Solana ağında hangi cüzdan kimin kurcalamak çok zor. Bunun için tek tek cüzdanların ne amaçlı transfer ettiğini çözüp cüzdan hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Olaki heves ederseniz fiye holders adresini aşağı bırakıyorum. Siz göz atarsınız.

Solana ağı https://solscan.io/token/CiKu4eHsVrc1eueVQeHn7qhXTcVu95gSQmBpX4utjL9z#holders

Bsc ağı da keza öyle. Hiç bir cüzdanın etiketi yok

https://bscscan.com/token/0xb1547683DA678f2e1F003A780143EC10Af8a832B#balances

Bu kadar büyüdükten sonra CoinMarketCap’de ilk 10’a girdikten sonra şaibeli işlerin olacağını sanmıyorum ama yine de kimseye güven olmaz deyip ara sıra göz atarsınız.

Arz Durumu

Her ne kadar yakım yapsalarda etkili olmamış. Mayısta giren arzı yeni sindrdik. Bakalım yeniden sokacaklar mı?

Trend Durumu

980’e dokunduktan sonra güzel tepki aldı. Bunda güzel haberlerinde etkisi var. Şu an ufak bir yükseliş trendinde. Eğer bir düşüş görür isek tekrar 0,980’e inecektir. İlk direncimiz 1311. Burayı aşar ise 15,17 ve 1872 ye gider.

Teknik Durum

Açık faziler yükseliyor. Uzun süredir CVD’de bu kadar yüksek spot alımları görmedim. Alan ise sinsi sinsi alıyor ve fiyatı özellikle yukarı çıkartmıyor. Fonlama ise pozitife geçmiş. Bu da düşüşlere karşı direnç olacaktır demektir. Volume trend ise doğru orantıda.

Isı Haritaları

0000059 larda sağlam bir alım duvarı var. Oraya iner mi bilinmez. Yukarıda ise büyük satış emirleri görünmüyor. Tabi yükselişe göre oluşacaktır. VWAP kafayı kaldırmış. Shortlar da git gide kapanıyor. Toplam açık poz 285 M usd. Bunun 133 M’si Long ve 152 M’si short. Eğer Oyun haber ile bir yükseliş gelir ise mecburen shortlar kapanacak. Bu da bizi 0,0004’a kadar götürebilir. Eğer Longlar kapatılır ise gideceğimiz yer 0,00000672’lere iner. BTC düşüşü derinleşir ise 0,0000040’ları görürüz.

Shiba Coin Analiz Genel durum: Oyunun çıkışı ile bir yükseliş olacağını düşünüyorum. 980’de stoplama kaydı ile buradan alır ve 0,000040’lar için şansımı denerim.

 

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

GEÇMİŞ MAKALELER

Bitcoin ETF Nedir? Ne İşe Yarar? Bitcoin’deki Fiyat Artışları Üzerinde ETF’lerin Etkisi

Günümüzde dijital varlıkların yükselişiyle birlikte, kripto para piyasası da büyük ilgi görmektedir. Bitcoin gibi önde gelen kripto paraların popülaritesi arttıkça, yatırımcılar da bu alana yönelmekte...

SEC, Kripto Paraları Hangi Sebeplerle “Menkul Kıymet” İlan Ediyor?

Son zamanlarda kripto paralarla alakalı Sec menkul kıymetler değerlendirmeleri hakkında haberler çok gündem almaya başladı. Peki nedir bu menkul kıymet meselesi? Evvela tanımıyla başlayalım. Menkul...

Vaiot Coin İncelemesi, Vaiot Coin Nedir?

Vaiot Coin (VAI), işletmeler ve bireysel tüketiciler için otomatikleştirilmiş hizmetler ve işlemler sağlamak üzere bir blok zinciri tabanlı AI Asistanları ve zincir üstü Akıllı Sözleşmeler...

Mayıs Ayında Kilidi Açılacak Altcoinlerin Listesi

ThorChain (RUNE): Piyasa Değeri: 348,81 milyon dolar Token Kilidi Açma Miktarı: 3,02 milyon dolar (piyasa değerinin %0,87’si) Tarih: 20 Mayıs 2023 Braintrust (BTRST): Piyasa Değeri: 102,66...

Popüler Makaleler