Ana SayfaAnalizThe Sandbox, Sand Coin Analiz (Eylül 2022-2)

The Sandbox, Sand Coin Analiz (Eylül 2022-2)

-

Sand Coin Analiz, Sanırım en çok kontrol ettiğimiz coin bu. 7 Eylül’deki Analiz için buraya tıklayabilirsiniz. Temel bilgileri eski analizlerden edinebilirsiniz. Biz her zamanki gibi genel kontrolümüzü yapalım.

Arz durumu

En son Ağustos da arz artımı olmuş. Buna rağmen yatayda kalmış. Bu da proje sahiplerinin fiyatı dengelemek için para harcadığını gösteriyor.

Trend Durumu

Çok kritik bir noktadayız. Hala bir önceki belirttiğim destek noktasında ddireniyor. 0,84 kırılır ise ayran dökülür. BTC ile çok körele. Kırılır ise gideceği yer 0,57 ve 0,42. 1,40 ise sağlam direnç.

Teknik durum

Açık faizler yüksek değil ve düşüyor. Spot CVD ve Margin CVD de kıpırdanma var. Alımlara bağlanmış gözüküyor. Fonlama ise yeni negatife geçmiş. Fiyat volume eğrisi düşüş ile doğru orantıda ki bu düşüşlerde olması gereken formasyon.

Isı Haritaları

Şu an 24,4 Milyon Açık long var. VWAP gözünü toprağa dikmiş maalesef. Açık long 10,6 M, Açık Short 13,8 M’de. Longlar patlar ise 0,50’lerde kendimizi buluruz. Shortlar patlar ise 1,3’lere kadar gideriz.

Kaynak Tradinglite.com Sand Coin ısı haritaları

Sand Coin Analiz Genel durum: Yatırım yapmak isteyenler destek noktalarını takip etsinler. İçeride olanlar ise boğa sezonunu beklemeli.

 

Fırat Çivi

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

GEÇMİŞ MAKALELER

Bitcoin ETF Nedir? Ne İşe Yarar? Bitcoin’deki Fiyat Artışları Üzerinde ETF’lerin Etkisi

Günümüzde dijital varlıkların yükselişiyle birlikte, kripto para piyasası da büyük ilgi görmektedir. Bitcoin gibi önde gelen kripto paraların popülaritesi arttıkça, yatırımcılar da bu alana yönelmekte...

SEC, Kripto Paraları Hangi Sebeplerle “Menkul Kıymet” İlan Ediyor?

Son zamanlarda kripto paralarla alakalı Sec menkul kıymetler değerlendirmeleri hakkında haberler çok gündem almaya başladı. Peki nedir bu menkul kıymet meselesi? Evvela tanımıyla başlayalım. Menkul...

Vaiot Coin İncelemesi, Vaiot Coin Nedir?

Vaiot Coin (VAI), işletmeler ve bireysel tüketiciler için otomatikleştirilmiş hizmetler ve işlemler sağlamak üzere bir blok zinciri tabanlı AI Asistanları ve zincir üstü Akıllı Sözleşmeler...

Mayıs Ayında Kilidi Açılacak Altcoinlerin Listesi

ThorChain (RUNE): Piyasa Değeri: 348,81 milyon dolar Token Kilidi Açma Miktarı: 3,02 milyon dolar (piyasa değerinin %0,87’si) Tarih: 20 Mayıs 2023 Braintrust (BTRST): Piyasa Değeri: 102,66...

Popüler Makaleler