Ana SayfaHaberler@TheAltcoinHub Mt.Gox Bitcoinleri Hakkında Fud Haber Yayıyor, Ödeme Parçalar Halinde Yapılacak

@TheAltcoinHub Mt.Gox Bitcoinleri Hakkında Fud Haber Yayıyor, Ödeme Parçalar Halinde Yapılacak

-

Bir Mt. Gox alacaklısı olan Eric Wall, alacaklılara gönderilecek yaklaşık 140.000 BTC’nin tamamının yakında piyasaya sürüleceği yönündeki haberleri reddetti. Gerçekte, ödeme aylar içinde dilimler halinde gerçekleşecek.

Mt. Gox olayından alacaklılardan biri, şu anda feshedilmiş borsanın yaklaşık 140.000 BTC’nin tamamını tek seferde geri ödediği hakkındaki raporları reddetti.

Eric Wall, 28 Ağustos’ta, ödemenin dilimler halinde gerçekleşeceğini ve zaman içinde düzenli olarak dağıtılacağını tweetledi. MT. Gox’un “bu hafta, gelecek hafta ya da ondan sonraki hafta hiç para dağıtmayacağını” açıkladı.

Wall ayrıca bazı kişilerin haklarını Fortress’e satmayı seçtiğini, ancak geri ödemelerin ne zaman yapılacağına dair resmi bir onay olmadığını söyledi. Alacaklılara ayrıca Bitcoin’lerinin gönderileceği adreslerini kaydetme fırsatı henüz verilmedi.

Wall, sosyal medyada yayılan yanlış bilgilendirme tweetlerine vurgu yaptı Ve Mt.Gox Bitcoin’lerinin dağıtıldığını söyleyen hesapları engellemesini istedi.

Bir kripto fenomeni olan Danny Devan, geri ödeme sürecinin daha yeni başladığını ve varlıklar aylar içinde dağıtılacağı için “çılgın satış” olmayacağını söyledi.

Geri ödeme prosedürüyle ilgili resmi belgeye bu adresten göz atabilirsiniz.

Kaynak: beincrypto.com

Mtgox’a ait Bitcoin’lerin 133 bin adetine ulaştım ve cüzdanlarını paylaşıyorum

2 YORUMLAR

  1. Ama bu yinede BTC fiyatının dusmeyecegi anlamına gelmiyor. İster parça parça verilsin ister hepsi tek seferde verilsin, buradaki mantık su diğer mağdurlar satabilir benim onlardan önce satmam gerek bu btcler çok düşük fiyatlardan maliyetlenmis bu adamlar halen karda olabilirler e malum kriz döneminde tek gerçek nakit paradır.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

GEÇMİŞ MAKALELER

Bitcoin ETF Nedir? Ne İşe Yarar? Bitcoin’deki Fiyat Artışları Üzerinde ETF’lerin Etkisi

Günümüzde dijital varlıkların yükselişiyle birlikte, kripto para piyasası da büyük ilgi görmektedir. Bitcoin gibi önde gelen kripto paraların popülaritesi arttıkça, yatırımcılar da bu alana yönelmekte...

SEC, Kripto Paraları Hangi Sebeplerle “Menkul Kıymet” İlan Ediyor?

Son zamanlarda kripto paralarla alakalı Sec menkul kıymetler değerlendirmeleri hakkında haberler çok gündem almaya başladı. Peki nedir bu menkul kıymet meselesi? Evvela tanımıyla başlayalım. Menkul...

Vaiot Coin İncelemesi, Vaiot Coin Nedir?

Vaiot Coin (VAI), işletmeler ve bireysel tüketiciler için otomatikleştirilmiş hizmetler ve işlemler sağlamak üzere bir blok zinciri tabanlı AI Asistanları ve zincir üstü Akıllı Sözleşmeler...

Mayıs Ayında Kilidi Açılacak Altcoinlerin Listesi

ThorChain (RUNE): Piyasa Değeri: 348,81 milyon dolar Token Kilidi Açma Miktarı: 3,02 milyon dolar (piyasa değerinin %0,87’si) Tarih: 20 Mayıs 2023 Braintrust (BTRST): Piyasa Değeri: 102,66...

Popüler Makaleler