Ana SayfaAnalizTrader Joe, Joe Coin Analiz (Ağustos 2022)

Trader Joe, Joe Coin Analiz (Ağustos 2022)

-

Bugün gelen istek üzerine Joe Coin (Trader Joe)yu analiz ediyoruz. Joe Coin Analiz.

Bilindiği gibi Joe, CEX in resmi coini. İlgili platformda aynı Pancake gibi Farm, Trade, Lend işlemlerini yapabiliyoruz. Ayrıca NFT alım satımı da yapabilirsiniz. Platform Avalanche ağını kullanmakta ve yüksek faizli stake oranları mevcut.

Trend Analizi ve Genel Durum

Woo Network Trend Analizi
Woo Network Trend Analizi

İlk piyasaya toplam 100 Milyon adet arz ile çıkmışlardı. Ardından 300 ve 500 Milyon olarak arttırıldı. Bu negatif bir durum olarak gözümüze çarpıyor.

Pozitif durum ise şu; Eğer bu coinin arzı tekrar arttırılmaz ve Joe Cex borsasının popülaritesi bu şekilde devam eder ise eski seviyelerine çok kısa sürede gelecektir.

Listelendiği ilk ayda ATH yaparak 5 USD seviyelerine geldi. Sonrasında Aralık ve Mayıs düzeltmeleri ile 0,17 USD ye kadar düştü.

0,17-0,22 bant aralığında yoğun alıcılar mevcut. Bu alan güçlü destek bölgesi diyebiliriz. 0,45 te ise yoğun satış emirleri var. Bu dirençalanı aşılır ise küçük bir ralli yaşatabilir.

Ayrıca: Bu tür coinlerden çantada uzun vade tutulmasının daha karlı olduğunu düşünmekteyim. Her ne kadar fiyatı çok düşmüş olsa da kolay toparlayabilecek potansiyeli mevcuttur. Ayrıca elinizdeki coinleri farmlayarak daha fazla gelir elde edebilirsiniz.

Teknik Analiz

Coinin Herhangi bir borsa da Vadeli olarak satılmaması Volatilite riskini azaltıyor ve pozitif bir durum olarak yorumlayabiliriz. Spotta henüz istediğimiz alım seviyeleri gelmedi fakat volume ve MACD verileri umut vadediyor.

 

2 YORUMLAR

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

GEÇMİŞ MAKALELER

Bitcoin ETF Nedir? Ne İşe Yarar? Bitcoin’deki Fiyat Artışları Üzerinde ETF’lerin Etkisi

Günümüzde dijital varlıkların yükselişiyle birlikte, kripto para piyasası da büyük ilgi görmektedir. Bitcoin gibi önde gelen kripto paraların popülaritesi arttıkça, yatırımcılar da bu alana yönelmekte...

SEC, Kripto Paraları Hangi Sebeplerle “Menkul Kıymet” İlan Ediyor?

Son zamanlarda kripto paralarla alakalı Sec menkul kıymetler değerlendirmeleri hakkında haberler çok gündem almaya başladı. Peki nedir bu menkul kıymet meselesi? Evvela tanımıyla başlayalım. Menkul...

Vaiot Coin İncelemesi, Vaiot Coin Nedir?

Vaiot Coin (VAI), işletmeler ve bireysel tüketiciler için otomatikleştirilmiş hizmetler ve işlemler sağlamak üzere bir blok zinciri tabanlı AI Asistanları ve zincir üstü Akıllı Sözleşmeler...

Mayıs Ayında Kilidi Açılacak Altcoinlerin Listesi

ThorChain (RUNE): Piyasa Değeri: 348,81 milyon dolar Token Kilidi Açma Miktarı: 3,02 milyon dolar (piyasa değerinin %0,87’si) Tarih: 20 Mayıs 2023 Braintrust (BTRST): Piyasa Değeri: 102,66...

Popüler Makaleler