Ana SayfaAnalizTrueFeedBack, TFBX Analiz, Bir Pişmanlık Hikayesi (Ağustos 2022)

TrueFeedBack, TFBX Analiz, Bir Pişmanlık Hikayesi (Ağustos 2022)

-

Gelen yoğun istek üzerine TrueFeedBack TFBX Analiz ‘i yapıyoruz. Neden bu kadar yoğun olduğunu gayet iyi biliyoruz. Bir daha aynı hatalara düşmemeniz için çalışıyoruz. Yeterki bu coinlerin son sahibi siz olmayın.

TFBX Veri toplamayı amaçlayan bir proje. White paperlarında bu yazıyor. Ama bunla ilgili yaptıkları bir şey hala yok.

TFBX Eylül 2019 da listelenmiş. Sonrasında Mexc ve Bitrex’de listelenmiş. Toplam arzı 5 Milyar adet. Bunun yarısı dolaşımda. Korkmayın Market CAP veriyi doğrulamış.

TFBX adı duyulmamışken ünlü fenomenlerin reklamı ile popüler hale geldi fakat istenilen olmadı. Hadi gelin diğer analizlere:

Cüzdan Hareketleri

Gözüme batan bir tane balinası var. arzın %13.56’sı şuan bu cüzdanda.

hareketli bir cüzdan sert satışları var.

Sadece son satışlarını mum grafiklerinde işaretledim. Bu konuda yorumu size bırakıyorum.

Arz

İlk defa bu şekilde bir arz grafiği görüyorum. Sürekli dolaşıma girip çıkan coinler var.

Teknik Analiz

Listelendikten sonra 0,0024 ATH’ını yapmış. Sonra 0,0004’a kadar düşmüş. Burası güçlü destek noktas. Geçmesi gereken güçlü direnç ise 0,00072 USD. Şu an sürekli bir satış baskısı var. Grafikte bile görünen bir formasyon yok.

 

Artılar + :

Yok

Eksiler – :

  • Maalesef bilgi çok az ve sosyal medya da yetkili birini bulup soru soramadım. Sadece Fenomen dediğimiz arkadaşların twitleri var.
  • Bakınca White paper bile beni alma diyor. Proje de hedefliyoruz açıklamaları var. Daha yaptıkları başardıkları bir geliştirme yok.

 

Genel yorum: Arkadaşlar Fenomen tayfanın tekniği olmadan, Projesini beğendim dediği coinleri almayın. Hemen hemen çoğu reklam. Bunların son kullanıcısı olma adayı olursunuz. Bakın aynı reklam yapan tipler birbirine girdi bugün. Yarın can ciğer olurlar. Olan sizlere olur. İsim vermek istemiyorum ama bunun reklamını yapan arkadaş FLM, NWC ve SXP’yi de övüyordu. Şu an cevap veremiyor. Sorunca insanları engelliyor. En kısa sürede balık tutmayı öğrenmeniz ümidi ile.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

GEÇMİŞ MAKALELER

Bitcoin ETF Nedir? Ne İşe Yarar? Bitcoin’deki Fiyat Artışları Üzerinde ETF’lerin Etkisi

Günümüzde dijital varlıkların yükselişiyle birlikte, kripto para piyasası da büyük ilgi görmektedir. Bitcoin gibi önde gelen kripto paraların popülaritesi arttıkça, yatırımcılar da bu alana yönelmekte...

SEC, Kripto Paraları Hangi Sebeplerle “Menkul Kıymet” İlan Ediyor?

Son zamanlarda kripto paralarla alakalı Sec menkul kıymetler değerlendirmeleri hakkında haberler çok gündem almaya başladı. Peki nedir bu menkul kıymet meselesi? Evvela tanımıyla başlayalım. Menkul...

Vaiot Coin İncelemesi, Vaiot Coin Nedir?

Vaiot Coin (VAI), işletmeler ve bireysel tüketiciler için otomatikleştirilmiş hizmetler ve işlemler sağlamak üzere bir blok zinciri tabanlı AI Asistanları ve zincir üstü Akıllı Sözleşmeler...

Mayıs Ayında Kilidi Açılacak Altcoinlerin Listesi

ThorChain (RUNE): Piyasa Değeri: 348,81 milyon dolar Token Kilidi Açma Miktarı: 3,02 milyon dolar (piyasa değerinin %0,87’si) Tarih: 20 Mayıs 2023 Braintrust (BTRST): Piyasa Değeri: 102,66...

Popüler Makaleler