Ana SayfaAnaliz$UMA $BAKE $HIGH $PUNDIX Analizleri (Eylül 2022)

$UMA $BAKE $HIGH $PUNDIX Analizleri (Eylül 2022)

-

Bu 4 coin için özelden çok yazan oldu. Durumlarını inceliyoruz. UMA BAKE HIGH PUNDIX Analiz

UMA Coin Analiz

Toplamda 101 Milyon arzın 68 milyonu dolaşımda. Ufak miktarlarda düzenli dolaşıma coin giriyor fakat normal bir durum.

Kaynak Coinanalyze

Teknik ve Trend durumu.

Doğruya doğru, Uzun süredir günlükte bu kadar muntazam düşen bir kanal görmedim. Düşerken de bir noktaya sıkıştırmışlar. 2,10 çok sağlam destek. İlk dirençleri 2,61-3,06 ve 3,88. Buraları kırar ise sert bir çıkış görebiliriz.

Açık faziler çok yüksek değil. CVD’de ise deli gibi mal toplanıyor. Hacimdeki anlık çıkış mumlarına bakınca apaçık belli olmakta. Fonlama ise pozitif. Tek sıkıntı fiyat volume trendi. Fiyat düşerken Volumun bu kadar yüksek kalması çok uzun sürmez. Bir süre sonra tepki alacaktır.

Genel durum: Açıkçası radarıma takılan bir coin değil idi. Görünce izlemeye aldım. 2,10’a gelir ve yataya geçip düşeni kırar ise alır ve sert hareketini beklerim.

BAKE Coin Analiz

Kaynak Coinanalyze

289 Milyon fakat arttırılabilir olan arzın 192 Milyonu dolaşımda. Uzun süredir de dolaşıma coin girmiyor.

Teknik ve Trend durumu

0,20’yi kırmayı 3 kez denemiş fakat destek dayanmış. 0,29 ve 0,385 direnç bölgeleri. Grafiğe bakınca o üçgenimsi hareket umut verse de sadece bu yetmiyor maalesef. Yine de duruşu bir şeye hazırlanıyor gibi. Açık faizler orta düzeyde. Fakat CVD düşüşte. Sürekli satış baskısı var. Fonlama ise pozitif. Alıcılar. Bulması güzel. Volume ise artıyor. Bir süre yatayda gider ise tadından yenmez.

Genel Durum: 0,22-0,20 bandına inip kırmadan dayanır ise 0,30’lara kadar sert bir hareket görebiliriz. BTC’ye dikkat edilmeli.

HIGH Coin Analiz

100 Milyon maks arzı var ve 12 Milyonu dolaşımda. Henüz dolaşıma coin sokulmamış.

Kaynak Coinanalyze

Teknik ve Trend durumu

Listelendiğinden beri düşüyor. 1,20’yi test edip tepki almış. Bir daha test ederse tepkisi izlenmeli.2,30 USD sert direnç. Burayı uzun süre kıramamış.

Vadelisi olmadığı için Fonlama ve faizlere bakamıyoruz. CVD ise düşüşte. Satış baskısı fazla. Son sert yükselişi nedeni ile kar alımı için olabilir. Hacim yüksek. Yükseliş nedeni ile bu normal.

Genel durum: 1,20’ye iner ise tepkisi izlenmelidir. Burayı kırar ise emirlere göre 0,90’ları görebilir. Eğer piyasada bir düzelme olur ise yine 2,30’lara gidebiliriz.

PUNDIX Coin Analiz

Pundix borsasının yerel tokeni. Toplam 258 Milyon arzı var ve hepsi dolaşımda.

Kaynak Coinanalyze

Teknik ve Trend durumu

6 USD olan ath dan 0,28’e kadar inmiş. Bu bölgeyi 2 kere denedikten sonra yükselişe geçip sert bir hareket yapmış ve bunu bir daha tekrarlamış. 0,90 bölgesi sert direnç. Şu an düşüşte. 0,28-30 bandını tekrar deneyebilir.

Açık faizler gitgide yükseliyor. Marjin CVD spotun önüne geçmiş. Spottan satış geliyor fakat marjin ayakta tutuyor. Fonlama negatif. Hacim ise artıyor.

Genel Yorum: Zamanında bölünme işlemi yapıp insanları çok mağdur etti. Şu an kimse güvenmiyor ben dahil. Yine de 0,28-30 bandına inerse ve yatayda kalır ise kısa vadeli alır ve 0,90 larda satarım.

 

Fırat Çivi

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

GEÇMİŞ MAKALELER

Bitcoin ETF Nedir? Ne İşe Yarar? Bitcoin’deki Fiyat Artışları Üzerinde ETF’lerin Etkisi

Günümüzde dijital varlıkların yükselişiyle birlikte, kripto para piyasası da büyük ilgi görmektedir. Bitcoin gibi önde gelen kripto paraların popülaritesi arttıkça, yatırımcılar da bu alana yönelmekte...

SEC, Kripto Paraları Hangi Sebeplerle “Menkul Kıymet” İlan Ediyor?

Son zamanlarda kripto paralarla alakalı Sec menkul kıymetler değerlendirmeleri hakkında haberler çok gündem almaya başladı. Peki nedir bu menkul kıymet meselesi? Evvela tanımıyla başlayalım. Menkul...

Vaiot Coin İncelemesi, Vaiot Coin Nedir?

Vaiot Coin (VAI), işletmeler ve bireysel tüketiciler için otomatikleştirilmiş hizmetler ve işlemler sağlamak üzere bir blok zinciri tabanlı AI Asistanları ve zincir üstü Akıllı Sözleşmeler...

Mayıs Ayında Kilidi Açılacak Altcoinlerin Listesi

ThorChain (RUNE): Piyasa Değeri: 348,81 milyon dolar Token Kilidi Açma Miktarı: 3,02 milyon dolar (piyasa değerinin %0,87’si) Tarih: 20 Mayıs 2023 Braintrust (BTRST): Piyasa Değeri: 102,66...

Popüler Makaleler