Ana SayfaAnalizXX Network, XX Coin Analiz (Eylül 2022)

XX Network, XX Coin Analiz (Eylül 2022)

-

XX Network, XX Coin Analiz , Adını yeni duydum. Twitter anketinde çıktığı için kontrol ediyoruz. XX Coin, XX Network ağının coini. Hiç başkasının ağında token basma ihtiyacında bulunmadan kendi ana ağını kurmuş ve coinini basmış.

Coin ve ağ bir bilgisayar mucidi olan David Chaum tarafından kurulmuş. Kriptografi ve mahremiyeti koruyan teknolojilerde öncü olarak bilinir ve yaygın olarak dijital paranın mucidi olarak tanınır.

İlk piyasaya girişinde sert bir ralli ile 0,759 $ seviyesini görmüş ve ondan sonra bayır aşağı yuvarlanmış.  Şuanda sadece Mexc ve Citex borsalarında listeli.

CMC ekibi projenin dolaşımdaki arzını doğrulayamamış. Buna rağmen projenin kendi beyanıyla rapor edilen toplam arz 999,882,351. dolaşımdaki arz 126,140,535 ve bu beyana göre Market Cap 43 Milyon $. Maksimum arzı yok, arzı sınırsız. CMC’de 3308. sırada ve 6040 adet holderı var.

Data analizlerini yapabileceğiniz 3 adet farklı explorer sitesi mevcut.

https://explorer.xx.network/
https://wallet.xx.network/#/explorer
https://xxscan.io/

Arzın %13’ü dolaşımda, %26 Vesting, %20 Ödüller, %16 stake edilebilir ve %40 kadarıda dolaşıma açılmak için bekleniyor. Muhtemelen yeni borsa anlaşmaları veya mevcut borsa arzını artırmak için kullanılabilir.

Kaynak : https://explorer.xx.network/

https://explorer.xx.network/ Sitesinde güzel bir uygulamasını gördüm. Whale alert sekmesi eklemişler. Büyük transferler olduğunuda bu kısımdan gözleyebilirsiniz.

Kaynak https://explorer.xx.network/

Yine https://explorer.xx.network/accounts adresinden en büyük cüzdanlara göz atabilirsiniz. Aşağıdaki resimde işaretlediğim gibi ne amaçla transfer edildiğini görebilirsiniz ama cüzdan hareketlerini incelemek kime, hangi kanala, borsaya mı gönderdiğini anlamanız zor, sadece kendi yazdıkları açıklamaya güvenmek zorundasınız. Diğer 3 explorer sitesini kurcalamanız gerekebilir.

Kaynak explorer.xx.network/accounts XX Network Holders

Trend Analizi

Elimizde analiz yapabileceğimiz çok veri yok. Coin çok yeni ama bu süre zarfında oluşmuş en kuvvetli destek 0,27$ en güçlü direnç 0,45 civarı. Bu iki seviyede hacimli kırılmasıyla bir sonraki seviyelere yönelir. Hacim çok az. 16.09.2022 tarihi itibariyle MexC 77K$ civarı

 

1 Yorum

  1. Bence daha gerektiği değeri görememiş bir coin. Xx Network ağının mucidi tamamen bir deha. Çok güzel bir coini ele almışsınız tebrik ederim. Belki de dediğiniz gibi gerekli reklam bütçesini ayırmadığı için insanlar görmüyor ve ilgi gösteremiyor.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

GEÇMİŞ MAKALELER

Bitcoin ETF Nedir? Ne İşe Yarar? Bitcoin’deki Fiyat Artışları Üzerinde ETF’lerin Etkisi

Günümüzde dijital varlıkların yükselişiyle birlikte, kripto para piyasası da büyük ilgi görmektedir. Bitcoin gibi önde gelen kripto paraların popülaritesi arttıkça, yatırımcılar da bu alana yönelmekte...

SEC, Kripto Paraları Hangi Sebeplerle “Menkul Kıymet” İlan Ediyor?

Son zamanlarda kripto paralarla alakalı Sec menkul kıymetler değerlendirmeleri hakkında haberler çok gündem almaya başladı. Peki nedir bu menkul kıymet meselesi? Evvela tanımıyla başlayalım. Menkul...

Vaiot Coin İncelemesi, Vaiot Coin Nedir?

Vaiot Coin (VAI), işletmeler ve bireysel tüketiciler için otomatikleştirilmiş hizmetler ve işlemler sağlamak üzere bir blok zinciri tabanlı AI Asistanları ve zincir üstü Akıllı Sözleşmeler...

Mayıs Ayında Kilidi Açılacak Altcoinlerin Listesi

ThorChain (RUNE): Piyasa Değeri: 348,81 milyon dolar Token Kilidi Açma Miktarı: 3,02 milyon dolar (piyasa değerinin %0,87’si) Tarih: 20 Mayıs 2023 Braintrust (BTRST): Piyasa Değeri: 102,66...

Popüler Makaleler